Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ya kızlar kırmızı donlar cıkmıs piyasaya ama bedeni yok ya hep standart bnm kurbanıma nasıl alcam simdi ben :KK5:

çıktım bugün dolandım dolandım.kırmızı don dışında bir kaç şeye karar verdim ama çok kararsız kaldım hangilerini alacağıma.başka yerleride gezicem öyle alıcam.iyice fikir edineyim.

katilim çok ağır bir hediye almak istiyorsan kızıma tek kişilk nevresim alabilirsin.
ha bide koyu renkler tercihimdir.özellikle siyah.değişik pek görülüp duyulmamış süs eşyalarını severim.makyaj malzemem dolu, takı takmayı pek sevmem.sen sormuyon ama ben yinede söyliyeym.çanta merakım pek yoktur çünkü taşımayı sevmem.pantalonumun bir cebine cep telimi,bir cebine paramı koyar çıkarım zaten dışarı.hadi hayırlı alışverişler sana.kendini pek sıkma beğendirmeye çalışıcam diye.

Saol canım da valla kendi yaptığımdan bi huylandım şimdi. Bi anormallik var bende sanki. Dayanamadım napıyım. Keşke yazmasaydım:44:

sende bi anormallik yok canım sen sadece açık sözlü davranmışsın mesela bende bundan 6 sene önce eski çalıştığım işyerinde ramazan ayında günün nerdeyse iki saatini
lavaboda uyuyarak geçiriyordum seninde dediğin gibi çok temizdi çünkü şirketteki tek bayandım ve sadece ben kullanıyordum çalıştığım bölümede kimse uğramazdı yani uyuduğumu anlamazlardı bile.:KK1: çok fenayım yaa:KK53:

kurbanımın hediyeleri yavaş yavaş hazırlanıyor.şimdilik 7 tanesi hazır ama daha alıcaklarım var paketlemesini ayrıca çok güzel yapmak istiyorum ışıl ışıl şıkır şıkır olsun diye inş istediğim gibi yababilirim.kırmızı donu da bu gidişle bir yerine bir kaç tane olucak karar veremiyorum çünkü.ne diyim inş beğenir çok özenmeye çalışıyorum:KK55:

kurbanımın hediyeleri yavaş yavaş hazırlanıyor.şimdilik 7 tanesi hazır ama daha alıcaklarım var paketlemesini ayrıca çok güzel yapmak istiyorum ışıl ışıl şıkır şıkır olsun diye inş istediğim gibi yababilirim.kırmızı donu da bu gidişle bir yerine bir kaç tane olucak karar veremiyorum çünkü.ne diyim inş beğenir çok özenmeye çalışıyorum:KK55:

abartmadın mı tatlım biraz:)?

geç olduğu için mi topik bu kadar sessiz acaba :KK28:

kız cyda86 resmine bayıldım çok güzel çıkmışsın rengede bittim mor hastasıyım bende katilim bak duy beni çok rica edicem mor al her şeyimi lütfen:KK52:

kız cyda86 resmine bayıldım çok güzel çıkmışsın rengede bittim mor hastasıyım bende katilim bak duy beni çok rica edicem mor al her şeyimi lütfen:KK52:

sağol canım çok teşekkür ederim :KK19: :KK16: ben de mor rengi çok severim bir de zümrüt yeşili :KK31: sanal butiğimin adı da bu yüzden Mor Butik zaten :KK1:

X