Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Ayakkabı çok güselmiş canım gerçekten.

bu arada kızlar içinde hiç daha önce yapan var mı bilmiorum ama işyerinde biraz önce çok uykum geldi, göslerim ağırlaştı bende tuvalette 15dk uyudum:KK9: yani tuvalet dediysem yanlış anlamayın gayet hijyenik ve sadece 2 bayan kullanıyoruz. Kendime geldim:KK52:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:nasil uyuyabildin

Son düzenleme:
Bence de kaçırma. İndirim girdi mi işin içine nasıl sonuçlanıcağı belli oluyo zaten benim için

Ya nissan öyle tepki verme kendimi acaip hissettim. Çok uykum vardı, zaten bu aralar bünyem de zayıf dün işe gelirken otobüste de bayıldım, gelemedim işe de. Böyle gözlerim falan çökünce korktum bende dinleneyim die yani. Napıyım:44:

Şimdi şöyle oldu. klozetin hemen yanında hilton lavabomuz var. Tuvalette günde iki defa temizlenir bizim şirkette. O lavaboyu da sadece 2 kişi kullanıyoruz. klozetin kapağını kapatıp oturdum başımı da koluma dayadım. Valla pis deildi pis olsa biraz içim kalksa zaten hiç giremem. Ama temiz.

bir gün daha bitti ben hala bi çanta bulamadım istediğim gibi teyzemi aradım teyzemin çantalarından kullanayım bari

Şimdi şöyle oldu. klozetin hemen yanında hilton lavabomuz var. Tuvalette günde iki defa temizlenir bizim şirkette. O lavaboyu da sadece 2 kişi kullanıyoruz. klozetin kapağını kapatıp oturdum başımı da koluma dayadım. Valla pis deildi pis olsa biraz içim kalksa zaten hiç giremem. Ama temiz.

çok tatlısın canım benim

Saol canım da valla kendi yaptığımdan bi huylandım şimdi. Bi anormallik var bende sanki. Dayanamadım napıyım. Keşke yazmasaydım:44:

Ya nissan öyle tepki verme kendimi acaip hissettim. Çok uykum vardı, zaten bu aralar bünyem de zayıf dün işe gelirken otobüste de bayıldım, gelemedim işe de. Böyle gözlerim falan çökünce korktum bende dinleneyim die yani. Napıyım:44:

Saol canım da valla kendi yaptığımdan bi huylandım şimdi. Bi anormallik var bende sanki. Dayanamadım napıyım. Keşke yazmasaydım:44:

canim benim:KK16::KK16::KK16:
ben nasil rahat edebildin anlaminda sormustum kirdiysam ozurdilerim:KK17::KK69:

ben aldım kurbanıma kırmızı don çokk güzel :KK1:

taşlı taşlıı :KK53:

Son düzenleme:
Ayy bu neymiş ki? Maymun desem deil, bilemedim ben onuuu

hm.... hındıstanda bu gb hayvanlara cok rastlanır cnm.... bunun adı hırsız maymunlar...... yakalanışlarının belgeselleını ızledım ben... baya bı ustaca hırsızlık yapıyorlarmış.....

X