Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Sabah: 1 haşlanmış yumurta,beyaz peynir,çay
Öğle: Brokoli hasladim,biraz beyaz peynirle ve bir biberle yedim.Degisik bir menü oldu
Ara: 7 Erik,2 kare minik cikolata
Akşam: Bir tabak et sote, yoğurtlu brokoli,salata

Ara:Bir bardak süt,2 ceviz, ve bir kase erik-cilek

Arkadaşlar benim de bir sorunun var karnım sürekli aç yiyorum yarım saat sonra yine aç nasıl olacak ya pöff dizinde durumlar aynı mı ki
O haftalar herkesin sorunu aynı canım.
Canım, haşlanmış biraz daha ağır oluyor. omlet olarak tükettiğinde nasıl ? lor peyniriyle çırparak da deneyebilirsin
Omlete hiç tahammül edemiyorum,kokusu,görüntüsü hepsi midemi bulandırıyor.tuhaf işte...

Senin menülerinde büyükkk gelişme var cok güzelll

Ekmek ve pilavı tamamen kafamda bitirdim de,haftada bir çok olmasa bile makarna ve mantıyı da bitirsem tam olucak aslında
Örnek alıyorum sizi,inşallah yarın tartı da içtiğim sular yaramaz
Beni çok örnek alma kuzumm, ben abartılı yediğimi düşünmüyorum ona rağmen tartıda kilom artıyor aklım almıyor ya

işin ilginç yanı hala gebelik öncesi bedenimden giyiniyorum. Hamileyken tek aldığım şey 1 tanecik hamile pantolonu ve 1 tane hamile taytı hala onları ve üstüme de hamilelik öncesi kıyafetlerimi giyiyorum. Hani kilo alırsın sıkar zamanla büyüğüne geçersin ya o da olmadı. Aynaya bakıyorum ,göbek dışında bi değişiklik yok, eşim bakıyor “hala fit görünüyorsun masallah” diyor. Ama ben anlamıyorum Cuma oldu mu tartıda bi artış..gel de delirme!

Sabah : 2 minik pişi,1 haşlanmış yumurta,2 çeri,6zeytin,1 kk peynir,çay
Öğle : 5 sıkım çiğköfte ,1 milföylü pırasalı börek,2 çatal İncirli tatlı,çay
Ara : 1 küçük dilim yaşpasta
Akşam: yarım kase domates çorbası.
Ara : sade Türk kahvesi

Sabah; 1 yumurta, 1 domates, 1 dilim peynir, 1 dilim tam bugday ekmek, dereotu

Ara; 1 hurma, 2 minik kuru kayısı, 2 tam ceviz

Öğle; 1 porsiyon köfte (ekmeksiz), 1 bardak ayran

Ara; 6-7 yeşil erik

Akşam; 1 tabak taze fasulye, yarım kase yogurt

Ara: böylesine güzel giden bir menüyü kim bozabilir, kocalardan başka??? Baklava ve dondurma almış gelmiş bana. Henüz yemedim, ama ölçülü yiyeceğim

Ben de yarın keşke tartı bozulsa da umutlarim yikilmasa görüşündeyim canım. O kadar dikkatli davranmaya calis,ama al yavaştan yavaştan Haftan çok güzel ve eski kıyafetlere hala giriyorsan sahiden nereye gidiyor kilo Kız mı olucak bebeğin erkek mi,sadece göbek deyince merak ettim.Benim kiz ve söylenen klasiğe göre kilomu vucuduma dağıtarak alicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…