Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Harika menü

Tabiki cnm sen de uygun görürsen devam edebilirim

Kizlar bu arada aletli pilatese yazıldım yarin ilk dersim var sırtim o kadar cok ağrıyor ki bian once başlamak istiyorum birde su gobegimden kurtulmak pesindeyim tabiiki
Cnm sezaryen olmamış mıudın sen yanlış mı hatırlıyorum. Aletli olana 6 aya kdr izin vermiyorşar da. Normalse sıkıntı yok tabi. Ben gitmiştm ona inanılmaz fayda ediyor hızla toparlanır her yerin. Özellikle de sırt ağrıları

Valla acayip kısır yedim bugün ve müthiş açlık çektim yine de veee yedim de yedim.yarına kesin 1 kilo gelir bana.tebrik ediyorum böreğe nasıl hayır dedin?darısı başıma.
Annemlere gıcık olduğum için diyebildim bana inat yapmışlar gibi geldi çünkü. Yoksa dayanamazdım. Sürekli aklım gidip geldi ama cuma tartı günüydü, dolunayda alınanlar kalıcı inatçı yağ oluyordu ve tabi cts dr kontrolü var tartacaklar diye engelledim. Haftya olsa yerdim

Dkh araştırdım biraz Progestan ağırlıklı olanı varmış,sanırım senin dr da öyle bişey vermiştir.sütü etkilemiyormuş canım.
Valla çok çok haklısın.insanın 5 dk vakti olmuyor,olunca da ya yemek ya temizlik ya da asıl yapması gereken uyku bu dönemde süt için.ama senin diğeri de küçük.Allah yardımcın olsun.gene de iyi bile idare ettin burayı.ben yapamazdım doğrusu.emeklerine sağlık canım.

Dünkü menümü yazsam mı bilemedim
Sabah : küçük dilim tam buğday ekmeği içine peynir ve 1 çeri,çay
Öğle : 3 mini peynirli poğaça,valla sanırım 2 tabak dolusu kısır,1 Elmalı kurabiye
Ara : 1 minik tuzlu kuru pasta ,kefir
Akşam : 1 kase domates çorbası,1 tabak türlü,ayran,birkaç adet tavuk kalamar

Süper canım geçen haftaninda altına inmissim hatırladığım kadarıyla dimi

Tabiki cnm sen de uygun görürsen devam edebilirim

işlem tamamdır

Yok canim normal dogum benim ki bende gitmistim bikac ay simdi hasretle devam etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…