Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kuzular artık kvalidede diilim şükür ve sağlıklı beslenmeyi özlemişim. Geç kaldığım için kahvaltımı yanıma aldım. Tere, roka, maydanoz ve dereotu aldım bolca. 2 yumurta zeytin ve peynir.
Öğlen içinde aynı yeşillikler ve kurufasülye aldım yanıma

Akşam enginar var. Elimi zararlı bişeye sürmek istemiyorum bıktım.

Gebelikte olan ödem için bol su tüketmek ve zararlılardan uzak durmak haricinde yaptığınız bişi var mı kızlar? Normalde yapabileceklerimizi yapamıyoruz ya gebelikte. Napsak gitse bu. Gebe olmasam mısır püskülü kiraz sapı kaynatır içerdim bişicik kalmazdı

Ben de rezene çayını çok özlüyorum.Ne şişlik kalırdı ne bağırsak problemim.Bitkilerden uzak durma adına şuan eziyet yaşıyorum benim malesef yontemim yok canım..

Günaydın kızlar dünkü menüm;

Sabah; 1 ince dilim kızarmış köy ekmeği, bal peynir zeytin domates salatalık, 1 bardak açık çay

Ara; 1 avuç çağla badem
Ara; 1türk kahvesi, 1 bardak maden suyu

Öğlen; 2-3 çatal bakla yemeği, 1 kabak dolması, 1 minik karnıyarık (patlıcanını yemedim sevmiyorum), 2 küçük dilim börek, bolca dereotu ve roka

Ara; 4-5 tane çilek

Akşam; 2 dilim börek, yarım bardak gazoz

Ara; 4-5 tane çilek, 1 bardak maden suyu

Ben de rezene çayını çok özlüyorum.Ne şişlik kalırdı ne bağırsak problemim.Bitkilerden uzak durma adına şuan eziyet yaşıyorum benim malesef yontemim yok canım..
Rezene günde bir bardak içebilirsin ama. Takip ettiğim eylül annelerinde bi arkadaşın doktoru özellikle rezene içip gel bana demiş. Gazdan rahat göremiyor bebeği diye . Çok gazın olunc en azından içersin. Ben tadını hiç sevmiyorum onun

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için

Kahvalti: Bir dilim ekmek,az bir tereyağı ve tuzlu peynir , çay
Öğlen: Meyve suyu, küçük paket çubuk kraker
Ara:Kabak kızartmali yoğurt küçük kase
Akşam yemeği: 2 dilim ekmek ve kuymak,cay
Ara: Bir bardak süt,2 kuru kayisi

Saçma bir menü ama dünkü sağlıklı yiyecekler istifra edip gidince,hiç giresim yok mutfağa

Limonlu su arada sirke canım kızlar sürekli uyguluyordu

canım nasıl yaptın tabloyu yardımcı olurmusun bizde yaş kilo cinsiyet takibi yapmak istoyoruz

Dün deli gibi yedim ,pişmanım
Sabah : yiyebildiğim kadar pişi,çok sayıda yedim,1 yumurta ile omlet,çeri,salatalık,peynir,zeytin,çay
Ara : şade Türk kahvesi,4 kan üzümü
Ara : 1 top kadar Maraş usulü dondurma
Akşam : 1,5 İskender ekmek mekmek ne varsa yuttum.sonra çok rahatsız oldum tabi soda içtim,kötü de hissettim....

Günaydın :) dün yazamiyordum düzelmiş neyse ki mide bulantilarim geri geldi akşam yemek yiyemiyorum acaba hastayım ondan mı?
İyi tarafından bakalım.akşam yemek yemeyince kilolarda gelmez
Günaydın canım olabilir arada hafiften yoklamisti benide o haftalarda ama tam tersi daha fazla yediriyordu kızlar 3gunluk otel tatilinde 5 kg alma ihtimalim olabilirmi ya
Abartma canım ya,millet hiçbir hafta takmadan yiyor,20kg yu geçeni az duydum.keyfini çıkar,her zaman bulamazsın tatili,hazır önüne gelen yemeği.durumuna göre bu hafta kontrollü gidersin.

bu kilo alımı kaçıncı haftalarda duruyor:) lakin şuan koşarak geliyor da:) cuma rekoru bende olacak, kimse heveslenmesin:)

Ayyy yazabiliyoruz yaşasın
Kızlar dün ssağlıklı beslenebildim şükürler olsun. Bugün de öyle yapıcam
Bu arada cuma dolunay var. Kilo artışı çok olabilir ödem sebebiyle. Pzt normale döneriz. İştah artışı bu üç gün çok olur bir de bu dönemde sağlıksız beslenince yağlar kalıcı oluyor dikkat etmek lazım. Eheheh astrolog gibi yazmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…