Yeni evliyiz gırtlağımıza kadar borçluyuz ona rağmen eşim ailesinin mutfak giderlerini karşılıyor.

Ben şunu anlamiyorum eşinizin ailesinin durumu bu kadar kotuyken evliliği niye ertelemediniz yada bilmiyormuydunuz .Biliyorsanız eve baktığını ve buna rağmen evlendiyseniz buna bile bile lades derim.Bilmiyorsaniz o ayrı.Bu eşinizin ailesinin durumu ne zaman düze çıkacak peki bu bellimi.Yoksa o damı balık kavağa çikinca gibi bir belirsizliktemi.Simdi hayat müşterek diyoruzda borç paçamdan akarken benim Dişim sıkmaktan dudağımı delerken gelemem öyle durumlara.Ben paramı vermem calisiyorsam kendi hem o eve baksin parasıyla hem yaşadığımız evin yarı parasını versin madem.Bilemiyorum önerim hemen çocuk yapmayın bakın duruma göre böyle olmaz yani

Ben gider kendi aileme yardım ederim o zaman buda olur o kendi ailesine ben kendiminkine biz niye evlendik i zaman ailelere işçi gibi düzenli para ödemeye mi birde yok yani borç içindeyiz diyorsunuz

Mutfak gideride tuz çay değil az buz tutmaz yani bu devirde hadi bı elektrik parası yada bir apartman aidatı yada zorunlu sağlık gibi birşey olsa neyse derim belkide

Burda hep böyle konular oluyor genel olarak bu aileler bu yaşa kadar bir şey yapamamış da gençlerden mi destek istiyor ya da bu erkekler cidden kendi evini eksik bırakırken aileye destek olunca fedakar mı olmuş oluyor çok zorlanıyorlarsa birlik yaşasınlar birlik yesinler hem iki ayrı ev masrafı olmaz size sabır diliyorum neyse ki çalışan bir kadınsınız buna sevindim.

Daha altınları aldıkları an kendilerini belli etmişler. Eşin maalesef hala evlendiginin farkında değil anne memesinden kopamamis belliki. Balık baştan kokar demiş atalarımız ne de güzel demişler neden müsaade ettiniz demeden gecemicem ? Borçsa herkesin var. Eşiniz evli olduğunu ve başka bir hayatın içinde olduğunu belliki çok geç anlayacak insAllah bu süreçte olan size olmaz. Bence çocuk vs de yapmayın şimdilik. İçinizdeki bu sorunlarla kalırsanız daha bunları cozemezken çocuğa da daha eş olamamış birini baba yapmayin.

Eşinin altınları vermemesi gerekiyordu madem diğer abiye verilmiş altınlar. Ayrıca neden ailesine destek oluyor ki önce kendi eksiklerini tamamlasın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…