Yeni evliydim kocam ayrilmak isiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence hiç uğraşma ,direk boşan o yurtdışında inatlaşırsan boşamaz filan onun için farketmez hayatını yaşar olan sana olur. Hiç uzatmadan yok namusum bilmem ne demeden boşa. Boşanıncada itiraz süreleri filan geçince yani artık hiç bir bağlantın kalmayıncaya kadar ,burası önemli yani(soran olursa boşanınca anlatırım de geç) tut kendini 1 yıl filan galiba o süre hiç bilmiyorum. Ehh madem akrabanmış intikamını çatır çatır al. Hem erkekten hem kadından hoşlanıyormuş,orada erkek arkadaşı varmış, telefonunda mesajlarını samimi fotolarını yakaladım,kabul edersen devam eder Dedi. Etmedim bitti de. Herkese bütün akrabalara,eşe dosta öyle anlat. Sana daha nasıl zarar verebilirki ,Anlasınlar namusla nasıl oynanıyor. Olmuyorsa sevmiyorsa dalga geçmeselermiş. Şunuda söyleyim allahın varmış kurtulmuşsun bir daha böyle ortak yemeli içmeli aynı evde yaşamalı bir evliliği kabul etme, en baştan.
Ben sizden çok korktum :KK70: Ama başıma birşey gelirse yaratıcı intikam için ilk size mesaj atacağım 🤭

Namusunuzla değil de gururunuzla oynandı.
Unutamadığı biri var bence
Bende oyle dusunuyorum kac kere sordum kimse yok isteyerek geldim diyo ama istemedigini biliyorum hareketleri normal degildi bana dokunmadi opmedi sirtini donup yatti sebebini merak ettim o kadar ugrasip gonlumu yapmislardi taniyamadim ben bunu evlendim hemen ayrilmaya kalktik belki oyun hepsi diyorum boyle yapip ailelerle arayi bozup sonra beni gelip goturup kimseyle gorusturmemek diyede dusunuyorum ordaki akrabalarimlada aralari bozuldu simdi iste istedikleri buysa bilmiyorum oyleyse bile ben asla kabul etmem onu tekrar

Iyi ki seni orda bıraktı.birde alıp getirip sonradan gösterseydi yüzünü.Dilini bile bilmediğin bi ülke de yapayanliz kalmaktan çok daha iyidir.yine de verilmiş sadakan varmış canım.Ben de yurtdışında yaşıyorum.neler görüp duyuyoruz.Allah ıslah etsin böylelerini...

iftira atmak sizin için ne kadar da basit vallahi pes.sizin o adamdan ne farkınız kaldı?
Yanarsan yakacaksın bu hayatta. Öyle içine ata ata hastalık buluyorsun, hiç edende bulmuyor.bu kadar haksızlığa uğra,mendil gibi atıl,dalga geçil sonra sus boşan otur . Herkes özgür tercihini kendi yapar ,ya susup oturacak,ya mahkeme mahkeme nafaka diye koşacak (adam yurtdışında kanun nasıl işler hiç bilmiyorum),Yada birşekilde canını acıtanı acıtacak.

Kesinlikle

Aynen oyle bacim hani belki bana yapilmista olabilir diye hocaya bile gorundum muska olup olmadigini soylemiyo iste ruyasini gordum duzelecek hersey iyi olacak dedi ama ben duzelmesinide istemiyorum ben boyle bi insanla yasayamam
bide para verdin dimi hocaya 😳

Bence hiç uğraşma ,direk boşan o yurtdışında inatlaşırsan boşamaz filan onun için farketmez hayatını yaşar olan sana olur. Hiç uzatmadan yok namusum bilmem ne demeden boşa. Boşanıncada itiraz süreleri filan geçince yani artık hiç bir bağlantın kalmayıncaya kadar ,burası önemli yani(soran olursa boşanınca anlatırım de geç) tut kendini 1 yıl filan galiba o süre hiç bilmiyorum. Ehh madem akrabanmış intikamını çatır çatır al. Hem erkekten hem kadından hoşlanıyormuş,orada erkek arkadaşı varmış, telefonunda mesajlarını samimi fotolarını yakaladım,kabul edersen devam eder Dedi. Etmedim bitti de. Herkese bütün akrabalara,eşe dosta öyle anlat. Sana daha nasıl zarar verebilirki ,Anlasınlar namusla nasıl oynanıyor. Olmuyorsa sevmiyorsa dalga geçmeselermiş. Şunuda söyleyim allahın varmış kurtulmuşsun bir daha böyle ortak yemeli içmeli aynı evde yaşamalı bir evliliği kabul etme, en baştan.
Ağzım açık okudum yazdıklarınızı..
Resmen kalitesizle kalitesiz ol aklı veriyorsunuz.
Allah gerçekten akıl fikir versin böyle zihniyete.

Tanima firsati bile vermediler orada benim en yakin akrabalarimla gorusuyolardi bana herkes cok iyi dedi ve su an iyi diyen akrabalarimda pisman biz onlari hic tanimamisiz nasil insanlar diyolar. Benim evlenme sebebim kurtulmakti surekli evlen evlen baskisi surekli gorucu gelmesi ailemin bunaltmasi biriyle tanisip evlenmeyi dusunmedim boyle seylere karsi bi ailem var hep korktum biriyle arkadaslik edip evlenmeye ve sonuc bu cevremdeki cogu kiz tanisip evlendi mutlu ama ben olamadim...yakinda davayi acip surundurucem ama uzerine biseyi yok hep anne babasinin abisinin uzerine bu daha once bosandigi icin planli herseyi tazminat ve takilan takilar icin dava acicam
Takıları da mı alıp gittiler

Bende oyle dusunuyorum kac kere sordum kimse yok isteyerek geldim diyo ama istemedigini biliyorum hareketleri normal degildi bana dokunmadi opmedi sirtini donup yatti sebebini merak ettim o kadar ugrasip gonlumu yapmislardi taniyamadim ben bunu evlendim hemen ayrilmaya kalktik belki oyun hepsi diyorum boyle yapip ailelerle arayi bozup sonra beni gelip goturup kimseyle gorusturmemek diyede dusunuyorum ordaki akrabalarimlada aralari bozuldu simdi iste istedikleri buysa bilmiyorum oyleyse bile ben asla kabul etmem onu tekrar
Onun birlikte olduğu yabancı uyruklu birisi var kesinlikle.ailesinin baskısıyla seninle evlenmeyi kabul etti.genellikle böyle çünkü.Burdaki Türkler yabancılarla birlikte olmasını istemeyip zorla başlarını bağlamaya çalışıyolar oğullarının.sonrasi evde koca yolu gözleyen gurbetçi gelinler ;orda burda gönül eğlendiren kocalarla dolu burası.o kadar çok ki örneği etrafım da.keske yaşamasaydın ama senin de sınavın buymuş malesef

Hatayı siz yapmışsınız tanimadan evlenmişsiniz akraba bile olsa iyice tanıyacaktınız.
Evet hata benim kimseyi suclayamam iateyerek geldim dedi istiyodur bende istiyorum dedim hatta virusten dolayi dugun seneye kalsin dedim kabul etmedi ben 1 sene bekledim nikahimida yaptim dedi nasil istemekmis bu dugunden sonra istemiyorum seni boyle dedi cikti halbuki kotu niyetle yaklasacak biri degilim yok yemek yapmamisim inat etmisim bahaneler hazir

Yanarsan yakacaksın bu hayatta. Öyle içine ata ata hastalık buluyorsun, hiç edende bulmuyor.bu kadar haksızlığa uğra,mendil gibi atıl,dalga geçil sonra sus boşan otur . Herkes özgür tercihini kendi yapar ,ya susup oturacak,ya mahkeme mahkeme nafaka diye koşacak (adam yurtdışında kanun nasıl işler hiç bilmiyorum),Yada birşekilde canını acıtanı acıtacak.
Sen doğru ol eğri belasını bulur diye ne güzel söylemiş atalarımız.

Evet hata benim kimseyi suclayamam iateyerek geldim dedi istiyodur bende istiyorum dedim hatta virusten dolayi dugun seneye kalsin dedim kabul etmedi ben 1 sene bekledim nikahimida yaptim dedi nasil istemekmis bu dugunden sonra istemiyorum seni boyle dedi cikti halbuki kotu niyetle yaklasacak biri degilim yok yemek yapmamisim inat etmisim bahaneler hazir
3 hafta da mantı mı açacak mışsın ? Kaç ay boyunca adam gibi yemek çıkartamadığımı bilirim ben kocamın da ağzını açmaya hakkı yoktu olamazdı çok canı yemek istiyorsa o yapsaymış birlikte oturup yeseymişsiniz böyle bahanelerle o sadece kendi annesini kandırabilir hadsiz.

Ağzım açık okudum yazdıklarınızı..
Resmen kalitesizle kalitesiz ol aklı veriyorsunuz.
Allah gerçekten akıl fikir versin böyle zihniyete.
Ahh kaliteli bayan.karşındakine göre Davran diyorum . O garip ne hayaller kurmuştur.bende az birşey biliyorsam bu hayattan ,susarsa hakkında neler konuşulacak neler. Akrabalar erkeği aklayıp bu hanımı batıracaklar. Hazırlıklı olsun. Ben az çok tahmin ediyorum kız için söyleyeceklerini.

böyle bir evlılıge razı olacak kadar nasıl bır durumdasınız?cok merak ettim sizi gercekten..başlık parasından vazgectım demıssınız gelınlıgın lafını etmısler hepbırlıkte bır evde yasıyorsunuz adam sıze balayında sırtını dönüp uyumus vs.Kolunuzdakı kıla takmıs ya da o kılı evlendıkten sonra farketmıs😐ya cok uzuldum ben size..ama sanki bunu yaşamakta sızınde payınız var!!evlılıgın iptalı davası acın bence 1ay dolmadan acılabılıyor sanki bence iptal ettirin hıc ugrasmayın.Sizin yapınızda bırının maddı manevı bu adamı süründürecek gücü yoktur bence.Ama iptal için yurtdısında eşcinsel ılıskısı var deyın .Erkek erkege vs.bır arkadasta okudum vallahı en ıyısı bu.Rezıl olsun

Ahh kaliteli bayan.karşındakine göre Davran diyorum . O garip ne hayaller kurmuştur.bende az birşey biliyorsam bu hayattan ,susarsa hakkında neler konuşulacak neler. Akrabalar erkeği aklayıp bu hanımı batıracaklar. Hazırlıklı olsun. Ben az çok tahmin ediyorum kız için söyleyeceklerini.
Dediğinize hemfikirim kimse kendini ezdirmemeli tonla da arkasından konuşulacak belli başlık parası mevzusundan yola çıkarsak yetiştiği yer de belli ama dediğiniz iftiranın bedeli de belli.
Kendini savunmak bu şekil de iftira atmak değil hakkını aramak konuşmak susmamaktır.

Onun birlikte olduğu yabancı uyruklu birisi var kesinlikle.ailesinin baskısıyla seninle evlenmeyi kabul etti.genellikle böyle çünkü.Burdaki Türkler yabancılarla birlikte olmasını istemeyip zorla başlarını bağlamaya çalışıyolar oğullarının.sonrasi evde koca yolu gözleyen gurbetçi gelinler ;orda burda gönül eğlendiren kocalarla dolu burası.o kadar çok ki örneği etrafım da.keske yaşamasaydın ama senin de sınavın buymuş malesef
Cok uzuldum oylede olabilir bilmiyorum emin olamiyorum gece kadar calisiyo sonra gelip yatip sabahtan tekrar gidiyo isine pazar gunu bile calisiyo varsa oyle bisey eger inkar ediyo ama rabbim mutlu etmesin ben olmadim onu cok istememe ragmen yaklasmaya korktum oda olmasin surunsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X