Yeni evliydim kocam ayrilmak isiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eminim sırf parasi cok diye evlendin bu adamla..O da zaten okuzun biriymis.Ben eminim bu adamin yasafigi yerde yabanci bi sevgilisi falan vardi..Ailesi de turk gelin istedi ve sizin basinizi yakti..Bosanacaksin yapacak bisey yok..Arkadaşların da dedigi gibi maddî manevi tazminat iste bari..
bence. yurtdıışı aşkı

• Beğen
Reactions: 000
Evet hata benim kimseyi suclayamam iateyerek geldim dedi istiyodur bende istiyorum dedim hatta virusten dolayi dugun seneye kalsin dedim kabul etmedi ben 1 sene bekledim nikahimida yaptim dedi nasil istemekmis bu dugunden sonra istemiyorum seni boyle dedi cikti halbuki kotu niyetle yaklasacak biri degilim yok yemek yapmamisim inat etmisim bahaneler hazir
Bosan cnm hayatini böyle okuze baglama hayat cok degerli kıymetini bilerek kullan

Evet hep alip goturduler takma firsatim bile olmadi bi kac saat sadece
Siz bence çok temiz kalpli ve saf bir insansınız. Mutlaka dava açın. Sırf takılar için bile açsanız kazanırsınız çünkü takılar gelinindir. Takı töreni resim vs ne varsa dosyaya ekleyin, maddi manevi tazminat davası açın çünkü sizin saflığınızı çok kötü kullanmışlar.

Cok uzuldum oylede olabilir bilmiyorum emin olamiyorum gece kadar calisiyo sonra gelip yatip sabahtan tekrar gidiyo isine pazar gunu bile calisiyo varsa oyle bisey eger inkar ediyo ama rabbim mutlu etmesin ben olmadim onu cok istememe ragmen yaklasmaya korktum oda olmasin surunsun
Ne ıs yapio bu adam hangi ülke çok merak ettim

Dediğinize hemfikirim kimse kendini ezdirmemeli tonla da arkasından konuşulacak belli başlık parası mevzusundan yola çıkarsak yetiştiği yer de belli ama dediğiniz iftiranın bedeli de belli.
Kendini savunmak bu şekil de iftira atmak değil hakkını aramak konuşmak susmamaktır.
Ona iftira atacaklar göreceksiniz. Namusuyla ilgili iftiraya uğrayacak hemde. Anlaşamadık boşandık demezler. Hazır olsun

Bak bende evlenip yurt dışına geldim.Evlenirken senin deyiminle ‘’Bekar’’ değildim :)) Üç kuruşun hesabını yaptığı anda bırakacaktın çok geçmiş kalmışsın.Neyse zararın neresinden dönersen iyidir.Allah’ın sevdiği kuluymuşsun buralara gelip yaşamadın bu olayları.Adam zorla evlenmiş ama yapamayacağını anlamış.

Bence hiç uğraşma ,direk boşan o yurtdışında inatlaşırsan boşamaz filan onun için farketmez hayatını yaşar olan sana olur. Hiç uzatmadan yok namusum bilmem ne demeden boşa. Boşanıncada itiraz süreleri filan geçince yani artık hiç bir bağlantın kalmayıncaya kadar ,burası önemli yani(soran olursa boşanınca anlatırım de geç) tut kendini 1 yıl filan galiba o süre hiç bilmiyorum. Ehh madem akrabanmış intikamını çatır çatır al. Hem erkekten hem kadından hoşlanıyormuş,orada erkek arkadaşı varmış, telefonunda mesajlarını samimi fotolarını yakaladım,kabul edersen devam eder Dedi. Etmedim bitti de. Herkese bütün akrabalara,eşe dosta öyle anlat. Sana daha nasıl zarar verebilirki ,Anlasınlar namusla nasıl oynanıyor. Olmuyorsa sevmiyorsa dalga geçmeselermiş. Şunuda söyleyim allahın varmış kurtulmuşsun bir daha böyle ortak yemeli içmeli aynı evde yaşamalı bir evliliği kabul etme, en baştan.

Yuh ya. Sizin kadinlarin namusuna laf atanlardan acaba ne farkiniz var😶 onlar pis diye hersey mübah olmuyor. Kaldiki konu sahibi de hatali, bastan tanimadigi adamla evlenmeye razi gelerek.

Ya şakamı bu.... Gerçekmi bu.... Bırak adamın senden ne istediğini..... Sen kendinden ne istedin...... Namusunla oynamamış.... Kusura bakma.... Ben sana neşteri vurup yazacağım ister kırıl ister linç et beni.... Umurumda değil.... Sana ayna tutayım....... Adam seni seviyorum sana ölüyorum dememiş aşığım dememiş sensiz hiçim dememiş.... Aksine onunla evlenmemen gereken her işareti her uyarıyı hatta sonrasını ney gözüne soka soka karınca gibi değil fil gibi göstermiş yapma yahu.... 1 annesinde yemek yemek kendi düzenin olmayacak kabul etmişsin..... 2 adam sana doğru dürüst yaklaşmamış nişanlısın adamın kurduğu en romantik cümle naber...... Kabul etmişsin..... 3 kavga çıkmış gelinlik vs bilmemne adam ailesini tutmuş kabul etmişsin...... Balayında yaşadığın faciada damı sana birşey anlatmıyor.... Yahu adamın derdi ne olacak...... Şimdi diyeceksin zorlamı evlendi..... Sana evliliğin böyle birşey olduğunu kim öğretti.... Yanlış hesap bağdattan döner konu sahibi... Kız sarıl küs kendi düşen ağlamaz a misal olacak bir hikayen var. Hani kendin sil yaşlarını. Adamın suçunu bulamadım saba zaten en baştan tüm sinyalleri vermiş aşık kadın olsanda tecrübesiz kadın olsanda ne olursan ol anlamaman mümkün değildi.... Anladın ve dönmedin konu sahibi bak içinin derinliklerine..... Sende bunu biliyorsun.... Bana ne dersen de. .. Niye dönmedin bunun cevabı aile baskısımı yada çokmu hayalperestsin bunun cevabı sende...... Namusunla oynamadı sen izin verdin izin verdiğin şeyler gerçek oldu......doğru söyleyemek işine yararsa kendine dürüst olur bundan sonra gözünü dört açar hayatını mantığınla dengede yürütürsen bu işten çıkarsın..... Yok hala Namusumla oynadı yok vs diyorsan sen kendini kandırmaya bu kadar gözgöre göre gelen bu sona ben daha bişey demem sende işe yaramaz öğüt yorum . Hayat boyu benzerlerini çekip dolanır durursun.......

Mu
Evet resmi nikahi kisin olmustuk onun icin gelmislerdi ondan sonra nolduysa oldu zaten oncesinde nisan yaptik o zaman cok mutluydu bilmiyorum bi sey var bu iste cozemedim muska yapilmista olabilir diyorum evlendikten sonra bambaska biri oldu once boyle degildi ayrintili tanismak icin konusmuyodu cok yogun isi var ama nisanli iliskisi yoktu aramizda cok sade sınırlı bi sekilde konusuyoduk
Muska mı?! Yok artık yaa 😳🤯

Lutfen yardim edin benmi hataliyim kocam mi?
3 hafta evli kaldik esim yurt disinda yasiyor gitmesi gerekti bende vize islemlerini bitirip gidecektim randevum vardi onuda iptal ettirmis.
Yakin zamanda dugun yaptik 9 ay nisanli kaldik ama birbirimizi tanima firsatimiz pek olmadi uzaktan akraba oluyoruz istediler kabul ettim bir kizi vardi ve ailesiyle birlikte yadayacaktik sadece ust katta ayri dairemiz olacakti yeme icme beraber yani neyse ben her sartta kabul ettim istedim oda istedi sozde ama nisanliyken beni tanimak icin konusmadi gunaydin napiyon seklinde konusurdu mesajda arada goruntulu konusurduk nisan nikah bunlari yapmak icin bir haftaligina iki kere geldiler gittiler ailesiyle neyse dugun yapicaz agustos ayinda orada kendi islerinde calistigi icin dukkani kapatip gelemedi ben gelmesini istedim ugrastim malesef dugune 3 4 gun kala geldi dugun oncesi para sııktılari oldu benim gelinligi satin aldirmam falan boyle kucuk seylerin lafini yaptilar sozde ben para harcatiyorum gibisine ama eksradan hic bisey istemedim ceyizlik ic camasirina kadar kendim aldim baslik parasi verme durumu vardi onu bile verdirmedim ben satilik degilim dedim durumlarida cok fazlasiyla iyi yani bekar kiz alipta bi duvagin gelinligin lafini yapmalarini ayip buldum.dugun oncesi geldiklerinde boyle parasal konuda elime verilen harcligi bile napti parayi diye hesap sorulmasi cok agrima gitti bunu sadece nisanlima soyledim oda ailesiyle bir oldu beni sucladi derken dugunu yaptik guc bela dugunde sadece kina gecesi yapildi sonra gelinlik giydim cekim yaptirdik evlerine gittim ailesiyle ayni evde kalacaktik bi oda bizimdi evlendigimiz gun bana karsi soguktu bilmiyorum sebebi neydi para sorunlari yuzundenmi yoksa benimi istemedi dokunmak bile istemedi bana dokunmadida zaten tabi dokunmadan alistirma olmadanda ben cok zorlandim o gece ertesi gun balayina gittik denize yine oyle bana dokunmadan iliski yasamak istedi ve her gece 3 hafta boyunca sirti donuk yatti iste balayindayken kolunda kil var agda yapsana dedi bende sari belli olmuyo o kadar agda yaparsam fazlalasir siyahlasir istemiyorum dedim onun icin iddalasti benimle 5 gun kaldik geldik annesigil biz geldigimiz gun tekrar donus yapti yurt disina biz kaldik ablasi ailesiyle birlikte yasiyo bulundugumuz sehirde yasiyo onlarinda yurt disina donmesine vardi surekli ablasina birakip islerim var diye kaciyodu benden 3 haftanin sonunda gitti yurt disina ve ben seni istemiyorum yemek yapmadin yok inat ettin diye bahanelerle bitti dedi halbuki yemek yapacak firsat bile yoktu surekli disardan yiyen insanlar benide goturunce evde yapamadim alisveris yapalim demeyede cekindim yeni gelinim diye, inat yaptiysamda beni istemiyo diye bi kac kusup konusmadigim oldu.lutfen bi fikir verin isin icinden cikamadim benden ne istedi bu adam bilmiyorum namusumla oynandigini dusunuyorum.
Böyle vicdansız biriyle asla evli kalmayın.
Bu yaptıkları ondan çıkar merak etmeyin..
Sizi kandırmış..
Evet çok aşkla evlenmeyecektiniz. Ama sonuçta iki tarafında rızası vardı.
Resmen sizinle balayına gitmiş. Sonra dönüp yurtdışına kaçmış. Bitti demiş.
Sizi istememiş o vicdansız, yüreksiz. Bir de üstüne hırsız gibi ziynet eşyalarınızı alıp gitmişler.

Sizin tek kabahatiniz, olmayacak şeyi oldurmaya çalışmanız.
Sanırım adamın yurt dışında yaşaması size çekici geldi..
Yurt dışında ailesiyle yaşamak size zindan olacaktı. İyi ki olmamış.
Bu vicdansız, terbiyesiz eşi çekerken,cimri ailesine de hizmet edecektiniz.
Size tavsiyem dava açın. Maddi manevi tazminat talep edin.

Ayrıca bir daha da evlenirken maddi güçten ziyade, bir kişinin ''insan'' olup olmadığına bakın.

Yuh ya. Sizin kadinlarin namusuna laf atanlardan acaba ne farkiniz var😶 onlar pis diye hersey mübah olmuyor. Kaldiki konu sahibi de hatali, bastan tanimadigi adamla evlenmeye razi gelerek.
İnanmış, bakalım yaşadığı hayat nasıl, herkes şanslı doğmuyor, yurtdışı sevdası, daha rahat bir hayat. Belkide çok mutlu olacağına inanmış. Hatalı diyede bu yapılmaz. Hakkında neler konuşulacak şimdi Herkes kaldıramaz içine atarsa, çok kötü şeyler yaşar. Umarım tahmin ettiğim gibi olmaz. Ama tahmin ettiğim gibi olacak.

Allah askına nerde yasiyorsunuz?
Orasi neresi?
Baslik parasi nedir var mi hala??
Kimseyle konusmaniza birilerini tanimaniza firsat vermeyen aileniz simdi bu olayin neresinde onlar.ne yapiyor nerde ne diyor??
Hoca ne yapacak gozunu seveyim?
Okuyup ufleyince gececek mi zannediyorsun?
Ailen hic mi demedi be kızım senin cocugu olan, ailesine hizmetcilik yapacagin, ulkenden ailenden uzak ne isin var orda otur oturdugun yerde demediler mi sana?
Boyle bir evlilik olabilir mi goz gore gore niye neden?
Isyan ettim gercek olmamasini istemiyorum bu konunun seni tutup sarsmak istiyorum kendine gel o adama da tek kelime.etme allaha havale et onlari ve iyi bir avukat.bulup bosan muhattap olma o aileyle de o adam demek istemiyorum ama olma iste..

Eminim sırf parasi cok diye evlendin bu adamla..O da zaten okuzun biriymis.Ben eminim bu adamin yasafigi yerde yabanci bi sevgilisi falan vardi..Ailesi de turk gelin istedi ve sizin basinizi yakti..Bosanacaksin yapacak bisey yok..Arkadaşların da dedigi gibi maddî manevi tazminat iste bari..
kızcağıızın para icin evlendigini hic sanmıyorum belli ki ailelerin anlasması ile olmus bir evlilik bu

ya arkadaslar kızın yasadıkları belli ailesi gelenekleri belli ona göre yorum yapın bence, aileler karar vermis onlar da evlenmis sizce genc bir kız bu sekilde bir evliligi kabul eder mi tanımadıgı bir adamla, bunca seyi kabul etmek icin aşırı aşık olup kör olup büyüye kurban gitmek falan lazım, belli ki ailelerin istegiyle olmus anlasmalı bir evlilik, baslık parası muhabbeti gecen bir iliskide kızcagızın gidip maddi manevi tazminat davası acmasını öğüt vermeyin burada yani

Tüm alt satırlar dediklerimi doğrular nitelikte kendi yaptığımız saçmalıklara kader deyip oturup ağlarız ya bazen.... Allah daha napsın anlasın diye bazıları bilemedim ben...böyle başlayan evlilik böyle biter.... Selle gelen çamurla gider ben konu sahibini haklı bulmuyorum evlendim dediği erkeği de haklı bulmuyorum bu konuda ne istersen yap konu sahibi adam zaten seni sevmiyor namusumla oynadı demen için için seni kandırıp oynayıp iyi görünüp kötülüğünü gizlemesi gerekirdi...... Hiç birşeyini gizlemememişki.... Hoşçakal 🙏

Adam evlenmeden önce mecnun gibi değilmiş ki zaten ne muskasından bahsediyorsunuz?

Teselli mi bu?

Adam evlilik öncesi zaten istemiyormuş, evlendikten sonra da tahammül edememiş.

Büyük ihtimalle de başka biri var hayatında zaten. Belki de kız yabancı diye istemeyip, sizi uygun gördüler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X