Yeni evliydim kocam ayrilmak isiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
balık baştan kokmuş zaten sen neden tanımadığın adamla apaptopar evlendin peki ? aranızda bi etkileşim bile olmamış... olan olmuş gerçi de bu kadar gururunu kırmaya hakkı yok sende onun donuna kadar tazminat talep et ayrıl gitsin salak herifff

Çok acizler çok çirkinler kesinlikle..
Bir insan için evlenip boşanmak bu kadar kolay mı ?
Takı parası tarzı bir şeyler oldu mu acaba amaç takı parasını almak mıydı ?

Evlilik görücü usulü olmuş, ama bildiğiniz eski zamanların görücü usulü.. birbirinizi görmemişsiniz bile.
Aşık olmak, beğenmek, sevmek yok. Seni cinsel anlamda istememiş, kolundaki kılı bile bahane etmiş. Allah aşkına ayrıl şu öküzden. Bu ne ya ne kadar terbiyesiz cahil insanlar bunlar. Okurken sinirim tepeme cikti seni omuzlarından bi sarsmak istedim kendine gel diye

Lutfen yardim edin benmi hataliyim kocam mi?
3 hafta evli kaldik esim yurt disinda yasiyor gitmesi gerekti bende vize islemlerini bitirip gidecektim randevum vardi onuda iptal ettirmis.
Yakin zamanda dugun yaptik 9 ay nisanli kaldik ama birbirimizi tanima firsatimiz pek olmadi uzaktan akraba oluyoruz istediler kabul ettim bir kizi vardi ve ailesiyle birlikte yadayacaktik sadece ust katta ayri dairemiz olacakti yeme icme beraber yani neyse ben her sartta kabul ettim istedim oda istedi sozde ama nisanliyken beni tanimak icin konusmadi gunaydin napiyon seklinde konusurdu mesajda arada goruntulu konusurduk nisan nikah bunlari yapmak icin bir haftaligina iki kere geldiler gittiler ailesiyle neyse dugun yapicaz agustos ayinda orada kendi islerinde calistigi icin dukkani kapatip gelemedi ben gelmesini istedim ugrastim malesef dugune 3 4 gun kala geldi dugun oncesi para sııktılari oldu benim gelinligi satin aldirmam falan boyle kucuk seylerin lafini yaptilar sozde ben para harcatiyorum gibisine ama eksradan hic bisey istemedim ceyizlik ic camasirina kadar kendim aldim baslik parasi verme durumu vardi onu bile verdirmedim ben satilik degilim dedim durumlarida cok fazlasiyla iyi yani bekar kiz alipta bi duvagin gelinligin lafini yapmalarini ayip buldum.dugun oncesi geldiklerinde boyle parasal konuda elime verilen harcligi bile napti parayi diye hesap sorulmasi cok agrima gitti bunu sadece nisanlima soyledim oda ailesiyle bir oldu beni sucladi derken dugunu yaptik guc bela dugunde sadece kina gecesi yapildi sonra gelinlik giydim cekim yaptirdik evlerine gittim ailesiyle ayni evde kalacaktik bi oda bizimdi evlendigimiz gun bana karsi soguktu bilmiyorum sebebi neydi para sorunlari yuzundenmi yoksa benimi istemedi dokunmak bile istemedi bana dokunmadida zaten tabi dokunmadan alistirma olmadanda ben cok zorlandim o gece ertesi gun balayina gittik denize yine oyle bana dokunmadan iliski yasamak istedi ve her gece 3 hafta boyunca sirti donuk yatti iste balayindayken kolunda kil var agda yapsana dedi bende sari belli olmuyo o kadar agda yaparsam fazlalasir siyahlasir istemiyorum dedim onun icin iddalasti benimle 5 gun kaldik geldik annesigil biz geldigimiz gun tekrar donus yapti yurt disina biz kaldik ablasi ailesiyle birlikte yasiyo bulundugumuz sehirde yasiyo onlarinda yurt disina donmesine vardi surekli ablasina birakip islerim var diye kaciyodu benden 3 haftanin sonunda gitti yurt disina ve ben seni istemiyorum yemek yapmadin yok inat ettin diye bahanelerle bitti dedi halbuki yemek yapacak firsat bile yoktu surekli disardan yiyen insanlar benide goturunce evde yapamadim alisveris yapalim demeyede cekindim yeni gelinim diye, inat yaptiysamda beni istemiyo diye bi kac kusup konusmadigim oldu.lutfen bi fikir verin isin icinden cikamadim benden ne istedi bu adam bilmiyorum namusumla oynandigini dusunuyorum.
Tek kelimeyle adam pislikmiş. Madem istemiyorsun ki en başından belli istemediği, seni sevmiyor, evlenmeseydin bir kadının hayatıyla oynamak bu kadar basit olmamalı. Baştan belliymiş ya keşke sen de evlenmeseydin adamın sana hiç ilgisi yokmuş ki. Neyse kolay vazgeçme süründür donuna kadar al ne gerekiyorsa yap. Ezik olma haklarının peşinden git.

3 hafta evli kaldik esim yurt disinda yasiyor gitmesi gerekti bende vize islemlerini bitirip gidecektim randevum vardi onuda iptal ettirmis.
Yakin zamanda dugun yaptik 9 ay nisanli kaldik ama birbirimizi tanima firsatimiz pek olmadi uzaktan akraba oluyoruz istediler kabul ettim bir kizi vardi ve ailesiyle birlikte yadayacaktik sadece ust katta ayri dairemiz olacakti yeme icme beraber yani neyse ben her sartta kabul ettim istedim oda istedi sozde ama nisanliyken beni tanimak icin konusmadi gunaydin napiyon seklinde konusurdu mesajda arada goruntulu konusurduk nisan nikah bunlari yapmak icin bir haftaligina iki kere geldiler gittiler ailesiyle neyse dugun yapicaz agustos ayinda orada kendi islerinde calistigi icin dukkani kapatip gelemedi ben gelmesini istedim ugrastim malesef dugune 3 4 gun kala geldi dugun oncesi para sııktılari oldu benim gelinligi satin aldirmam falan boyle kucuk seylerin lafini yaptilar sozde ben para harcatiyorum gibisine ama eksradan hic bisey istemedim ceyizlik ic camasirina kadar kendim aldim baslik parasi verme durumu vardi onu bile verdirmedim ben satilik degilim dedim durumlarida cok fazlasiyla iyi yani bekar kiz alipta bi duvagin gelinligin lafini yapmalarini ayip buldum.dugun oncesi geldiklerinde boyle parasal konuda elime verilen harcligi bile napti parayi diye hesap sorulmasi cok agrima gitti bunu sadece nisanlima soyledim oda ailesiyle bir oldu beni sucladi derken dugunu yaptik guc bela dugunde sadece kina gecesi yapildi sonra gelinlik giydim cekim yaptirdik evlerine gittim ailesiyle ayni evde kalacaktik bi oda bizimdi evlendigimiz gun bana karsi soguktu bilmiyorum sebebi neydi para sorunlari yuzundenmi yoksa benimi istemedi dokunmak bile istemedi bana dokunmadida zaten tabi dokunmadan alistirma olmadanda ben cok zorlandim o gece ertesi gun balayina gittik denize yine oyle bana dokunmadan iliski yasamak istedi ve her gece 3 hafta boyunca sirti donuk yatti iste balayindayken kolunda kil var agda yapsana dedi bende sari belli olmuyo o kadar agda yaparsam fazlalasir siyahlasir istemiyorum dedim onun icin iddalasti benimle 5 gun kaldik geldik annesigil biz geldigimiz gun tekrar donus yapti yurt disina biz kaldik ablasi ailesiyle birlikte yasiyo bulundugumuz sehirde yasiyo onlarinda yurt disina donmesine vardi surekli ablasina birakip islerim var diye kaciyodu benden 3 haftanin sonunda gitti yurt disina ve ben seni istemiyorum yemek yapmadin yok inat ettin diye bahanelerle bitti dedi halbuki yemek yapacak firsat bile yoktu surekli disardan yiyen insanlar benide goturunce evde yapamadim alisveris yapalim demeyede cekindim yeni gelinim diye, inat yaptiysamda beni istemiyo diye bi kac kusup konusmadigim oldu.lutfen bi fikir verin isin icinden cikamadim benden ne istedi bu adam bilmiyorum namusumla oynandigini dusunuyorum.
Bence hiç uğraşma ,direk boşan o yurtdışında inatlaşırsan boşamaz filan onun için farketmez hayatını yaşar olan sana olur. Hiç uzatmadan yok namusum bilmem ne demeden boşa. Boşanıncada itiraz süreleri filan geçince yani artık hiç bir bağlantın kalmayıncaya kadar ,burası önemli yani(soran olursa boşanınca anlatırım de geç) tut kendini 1 yıl filan galiba o süre hiç bilmiyorum. Ehh madem akrabanmış intikamını çatır çatır al. Hem erkekten hem kadından hoşlanıyormuş,orada erkek arkadaşı varmış, telefonunda mesajlarını samimi fotolarını yakaladım,kabul edersen devam eder Dedi. Etmedim bitti de. Herkese bütün akrabalara,eşe dosta öyle anlat. Sana daha nasıl zarar verebilirki ,Anlasınlar namusla nasıl oynanıyor. Olmuyorsa sevmiyorsa dalga geçmeselermiş. Şunuda söyleyim allahın varmış kurtulmuşsun bir daha böyle ortak yemeli içmeli aynı evde yaşamalı bir evliliği kabul etme, en baştan.

Yani biraz bir gurbetci klasigi olmus kusura bakmayin:
-Erkek taraf hayirsiz ogullarini gözü acilmamis istediklerini yapacak, ogullarini baglayacak helal süt emmis bir bakire kizi istemisler.
-Sizde "ben,ben,ben" diye istemissiniz
-Neylerini begendiniz de evlendiniz orasi muamma. Sanirim evlenip yurtdisina yerlesmek gözünüze güzel göründü.
- Sizi bastan istemeyen erkek ailesinin baskasindan kurtulmak icin evleniyor ve bahaneler üreterek ayriliyor.
-Bundan sonra ailesi ona evlilik lafini acamaz bile
-The end (ek not: Adam yurtdisina kendi kafasina göre sevgili yapmistir zaten. Ailesinden birileri bilir)

balık baştan kokmuş zaten sen neden tanımadığın adamla apaptopar evlendin peki ? aranızda bi etkileşim bile olmamış... olan olmuş gerçi de bu kadar gururunu kırmaya hakkı yok sende onun donuna kadar tazminat talep et ayrıl gitsin salak herifff
Tanima firsati bile vermediler orada benim en yakin akrabalarimla gorusuyolardi bana herkes cok iyi dedi ve su an iyi diyen akrabalarimda pisman biz onlari hic tanimamisiz nasil insanlar diyolar. Benim evlenme sebebim kurtulmakti surekli evlen evlen baskisi surekli gorucu gelmesi ailemin bunaltmasi biriyle tanisip evlenmeyi dusunmedim boyle seylere karsi bi ailem var hep korktum biriyle arkadaslik edip evlenmeye ve sonuc bu cevremdeki cogu kiz tanisip evlendi mutlu ama ben olamadim...yakinda davayi acip surundurucem ama uzerine biseyi yok hep anne babasinin abisinin uzerine bu daha once bosandigi icin planli herseyi tazminat ve takilan takilar icin dava acicam

En baştan yanlış olduğu belliymiş.
Sizi yurtdışına tek bir odaya hapis hayatı yaşamaya götürmek istemişler.
Adamın her türlü numarası çıkabilir bu işin sonunda

eksradan hic bisey istemedim ceyizlik ic camasirina kadar kendim aldim baslik parasi verme durumu vardi onu bile verdirmedim ben satilik degilim dedim

Iç çamaşırınızı bir zahmet kendiniz alın zaten, başlık parasının hala devam ettiğini de bilmiyordum.

Konu 70ler, 80lerden yazılmış gibi adeta.

Adam nişanlılıkta belliymiş zaten, siz niye zorladınız merak ediyorum sevgili kalınmayacak insanla evlenerek siz hata yapmışsınız.

Yurtdışından gelmiş bir adamla evlenmek büyük risk baştan sanki kasıtlı yapmış o olumsuz hareketleri size sırf ayrılmak için bahane üretmiş , sizi istemeyeni siz niye istiyorsunuz ? Beraber ailesi ile yaşayacaktınız kimbilir orada size daha neler yaşayacaktı, iyiki beraber gitmemişsiniz bu işin olmayacağı belliymiş sanırım annesi ve babasının baskısıyla sizinle evlenmiş olmayacağını anlayınca, bahaneler üretip sizden vazgeçmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X