Yeni Acemiler Buraya

çok şeymi bekliyoruz acaba ama sadece bizi anlamalarını

bak şimdi içimden konuşacak onların sucu yok suç bizde kendimize güvenmiyoruz eee aralarına katılıyım ama beni adam yerine koyarlarmı ve tedirgin konuşuyoruz sonra lafın tam ortasına lafı koyduk sonra onlar ne düşünecek (laf söyledi bal kabağı)kızım sen kimsin bu lafı söylüyon şimdi bu lafı hak ettimi bence evettt

kız biz nededik dogruyu söyledik hata ettik belki işi vardır yada bize küstü:umursamaz:

kız neyapıyonuz 4 elti bir binada anam bende birtane ben baş edemiyorum:kızgın:

önce çok sorunlar oluyordu işde o boyle dedi şü şöy dedi bendehepsini topladım dedim herkes bir söz versin konuşalım konuşma bitince gülüceğiz oynuyacağiz dedim kabul ettiler herkes kurtlarını döktü kızlarıda hakem ettik sonra içinden çıkamadık küstük ikigün sonra bir daha yaptık herkes bir birinin gönlünü aldı allah çok şükür 4 senedir kadeşten bile yakınız her gün bir yukarı bir aşağı gidip geliyoz her cuma erkeklerimizle bir araya geliriz herkes yerde oturur sohbet ederiz güleriz eğleniriz yani gülmek eğlenmek varken kavga etmiyoruz şaçma geliyo sizde deneyin emek verilirse herşey olur:lepi:

Aynı dertten muzdaribim yazınca bizim konusmanın altına , onunla alakalı sandım bide cok zor acılıyo bilgisayarım bozuk da ben telefondan takip etmeye calısıyorum. Kusura bakma

önce çok sorunlar oluyordu işde o boyle dedi şü şöy dedi bendehepsini topladım dedim herkes bir söz versin konuşalım konuşma bitince gülüceğiz oynuyacağiz dedim kabul ettiler herkes kurtlarını döktü kızlarıda hakem ettik sonra içinden çıkamadık küstük ikigün sonra bir daha yaptık herkes bir birinin gönlünü aldı allah çok şükür 4 senedir kadeşten bile yakınız her gün bir yukarı bir aşağı gidip geliyoz her cuma erkeklerimizle bir araya geliriz herkes yerde oturur sohbet ederiz güleriz eğleniriz yani gülmek eğlenmek varken kavga etmiyoruz şaçma geliyo sizde deneyin emek verilirse herşey olur:lepi:

ne kadar güzel bişey yapmışşın ve başarmışsın

X