Yeni Acemiler Buraya

Canım ama ikisi birlikte büyüyecek sonrada rahat ederizzzaklinialirimsmile
Senin kaç çocuğun varr

sana katılıyorum ben zorlandım aralarında 3 buçuk 4 yaş var aklım olsa oglum ilkokula başladıgında hmile kalırdım ama demekki nasip böyleymiş bir şekilde büyüyolar ama olan gene bizlere oluyor çok yıpranıyoruz hele birde yaramaz olurlarsa:ecrin_bebek:

madem uzmanlar var burda o zaman sorayım mesela benim abim ve aşkım tam zıt hatta abim aldığı hediyeyi gördü küplere bindi istemiyo aşkımın ailesi de en yakın zamnda gelmek istiyor bu durumda napmam gerek acaba?

hadi sende daldınız gittiniz kocam hep derki kız sen olmasan dünya yaşar biter sen olmazsan kımse yaşadığını hisetmez herkesi hayata bağlıyom

sen alemsin canım anam bende çok varda hepsi anlarsınya :asigim:anam anlatırsam bizi burdan kovarlareyvahedigeldismile:kedi:

ayy kızlar konu çocuklar ya biz eğlenmeye gelmedikmi buraya herşeyi bırakın çocuklar okulları işleri biz olanım bu gün

Canım sadece abin mi istemiyooo....

ewet canım sadece abim inatla asla diyor ablam falan tanıştı halamlar teyzemler herkes tamm onayladı abim asla diyor

canım baden iş citti o zaman uzatmayın gelsinler bak seninki gidip babanla konuşsun gelmek için izin alsın önce babnım gönlünü kazansın gelsinler istesinler hemen sonra zaten kaderse allah kolaylaştırır evet derler hiç bir abi kardeşinin sevgilisini kabullenmez konuyu acsınlar sende yengene iyidavran sana yardım etsin olsun bittis bak ne kadar uzarsa okadar kötü olur peygamberimizin bir hadisi var hayırlı işlerinizde acele ediniz .bunda size hayır vardır

Günün birinde Vezir'i Kral'a ben daha büyüğüm demiş .Kral haklı olarak kaldıramamış bu lafı ve sormuş:
-Nasıl büyüksün?
Vezir de:
- Vergileri ben topluyorum halka ben bakıyorum vs...
diye cevap vermiş. Kralda halkına sormaya başlamış. Önce bir çobana sormuş:
- Fare mi büyüktür, deve mi?
Çoban cevap vermiş;
- Tabii ki deve büyüktür.
Kral bir kez daha sormuş :
- Köpek mi daha büyüktür, fil mi?
Çoban:
- Fil
Kral:
- Son bir soru daha
demiş.
- Kral mı daha büyüktür, Vezir mi?
Çoban cevap vermiş :
- Vallahi o hayvanları tanımıyorum!!!delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…