Yeni Acemiler Buraya

Temel annesini ve babasını öldürmüş. Son celse karar verilecek hakim temele sorar

-Son bir diyeceğin varmı? Temel

-Acıyın bu yetime!..
delikafadulden

Günün birinde Vezir'i Kral'a ben daha büyüğüm demiş .Kral haklı olarak kaldıramamış bu lafı ve sormuş:
-Nasıl büyüksün?
Vezir de:
- Vergileri ben topluyorum halka ben bakıyorum vs...
diye cevap vermiş. Kralda halkına sormaya başlamış. Önce bir çobana sormuş:
- Fare mi büyüktür, deve mi?
Çoban cevap vermiş;
- Tabii ki deve büyüktür.
Kral bir kez daha sormuş :
- Köpek mi daha büyüktür, fil mi?
Çoban:
- Fil
Kral:
- Son bir soru daha
demiş.
- Kral mı daha büyüktür, Vezir mi?
Çoban cevap vermiş :
- Vallahi o hayvanları tanımıyorum!!!delikafadulden

güzel işteya gülelim boyle

Günün birinde Vezir'i Kral'a ben daha büyüğüm demiş .Kral haklı olarak kaldıramamış bu lafı ve sormuş:
-Nasıl büyüksün?
Vezir de:
- Vergileri ben topluyorum halka ben bakıyorum vs...
diye cevap vermiş. Kralda halkına sormaya başlamış. Önce bir çobana sormuş:
- Fare mi büyüktür, deve mi?
Çoban cevap vermiş;
- Tabii ki deve büyüktür.
Kral bir kez daha sormuş :
- Köpek mi daha büyüktür, fil mi?
Çoban:
- Fil
Kral:
- Son bir soru daha
demiş.
- Kral mı daha büyüktür, Vezir mi?
Çoban cevap vermiş :
- Vallahi o hayvanları tanımıyorum!!!delikafadulden

sırnaşık şey

hadi sende daldınız gittiniz kocam hep derki kız sen olmasan dünya yaşar biter sen olmazsan kımse yaşadığını hisetmez herkesi hayata bağlıyom

hadi be geriye gitte oku mesajimi yaaaa ben dilekten önce yazdım ama insan görmek istedigi seyi görürmüs canım ben sadece senin lyazından alıntı yapmadamn yazdım canikom

valla acele etmeyi bende çok istiyorum hatta çeyizim hazır aşkım beyaz eşya taksidine başladı ama babamda çekiniyo çünkü abim ablamda da sorun çıkardı ki bana aşırı düşkün ne çeyizi çıkar bunları evde kullan evlilik fln yok diyip duruyo alsanaalsanasmile

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
^^biricigim^^, babyes, baby_dilay, berkemim, kutla, papatyaprenses, sorrander

heytt be kopyala yaptım :KK70:

ne mutlu sana o zman :KK70:

ben anasayfaya bi giriyorum konulaarıyorumları okumaktan sohbete zamanım kalmıyor cnm :KK70::enbuyukkk:

bekar olsaydın beni tanırdın bekarlar beni tanıyorlar onlar tavsiyeler veriyorum evliliğe hazırlık sohbet bölümünde neyse sende ilerlersin bizin ekip çok candan hiç sıkılmazsın

Adam ve karısı sabah sabah çok kötü kavga etmişler... Adam kapıyı çarpmış işe gitmiş, kadın da hiç oralı olmamış... derken kadın evde iş yaparken birden kapı çalınır.. Kadın kapıyı açar, karşısında çiçekçi dükkanından gelen bir çocuk ve kucağında da 12 düzine kırmızı gül.. Kadın sevineceği yerde "OFFF ŞİMDİ YANDIM.."demiş... Çiçekçi çocuk sormuş..
- Ne oldu bayan? Gülleri sevmez misiniz? Kadın "çok severim .."demiş... "ama siz bu kadar çiçek ne anlama geliyor bilmiyorsunuz tabii..." Çocuk "hayır bilmiyorum ne demek ?"diye sormuş. Kadın "Bu demektir ki önümüzdeki en az iki haftayı sırtüstü yatmış bacaklarım havaya dikilmiş vaziyette geçireceğim...." Çocuk şaşırmış:
- Niye ki? Evde vazo yok mu?delikafadulden

X