Yeni Acemiler Buraya

kiz öyle diyorsa sen niye evlendin desene ayy ben sinir olurum böyle seye iyiki abim yok

bekar olsaydın beni tanırdın bekarlar beni tanıyorlar onlar tavsiyeler veriyorum evliliğe hazırlık sohbet bölümünde neyse sende ilerlersin bizin ekip çok candan hiç sıkılmazsın

inşalah kuşum daha çok zaman ayıracam inşalh bende

delikafadulden:teytey:a.s.

ohaoldumsmile:kedi:

Temelle fadime çok yaşlanmışlar. Temel 85 fadime de 80 yaşındaymış. Evde yalnız oldukları birgün fadime temele;
- Temel hadi ben odaya çıkıyom eskiden yaptımızı yapalım çok ozledim da demiş.
Temelde tamam demiş.
Az sonra fadime temele;
-Ula temel gelmiyomusun da haçen bak şevkim kaçıyor ...
Temel bunun üzerine;
-Dur be Fadime sen orada mezar açmış bekliysin ben burda ölü dirilttim daadelikafadulden

heyyyyyyyyy kızlar işi biraz abarttım herhalde elif söyle bakayım ben yengeç burcuyum beni anlat bakayım burç uzmanı bacımkaydirigubbakcemile3

kızlarr kocişiniz sizee pc başında olmanıza ne diyor benım ki çok kızıyoooooo

delikafaduldenkaydirigubbakcemile3

iki adam derleşiyormuş biri diğerine ya arkadaş karım beni bahçıvanımızla aldatıyor demiş; yaaa nereden anladın demiş çümkü her sabah yatakta gül var demiş .diğeride ayyyyy valla ozaman benim karımda beni sütçü ile aldatıyor demiş. adam sormuş sen nereden anladın eeee hersabah sütçü bizim yatakta

boshayallersmile:dance::hooray:

Lazın biri bir gün içindekilerin hepsinin Kayserili olduğu bir uçağa biniyor.Uçağın pilot bir anos yapıyor."uçağımız düşmek üzere lütfen gereksiz eşyaları atın"herkes geereksiz eşyalarını attıyor.bir anos daha eliyor"uçağımız düşmek üzere lütfen bütün eşyalarınızı atınız" bütün eşyaları atıyorlar.bir anos daha geliyor "uçağımızın altı düşmek üzere herkes üste tutunsun herkes" tutunuyor ve uçağın altı düşüyor. ve son bir anos daha geliyor. "aranızdan bir kişi atlayacak yoksa uçağımız yere çakılacak" diyor. herkesin gözü lazın üstünde ve lazda" tamam ben atlarım ama hani alkış".......... :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…