Yeni Acemiler Buraya

burası gercek dostluk grubu olacak küçük büyük hepimizin grubu olacak elif benim adım da elif ben 26 yaşındayım ailenin bütün kızlarının tek dostuyum seni her konuda anlayacak biriyim zamanla beni tanıyacaksın her konuda konuşa bilirim seninle

memnun oldum olursa bir sorunum sana danısırım ablam :) hihoyyythihoyyyt

kızlar iki gündür hoş gelin muhabeti artık isilerini söyleyin arkadaş olalım kaynaşalım

Herkeze merhabalar diyorum ve kendimi tanıtayımmm
ben duygu 18 yaşındayım leventte annemle birlikte kalyorum lise son öğrencisiyim
vee kilolarımla başım dertte

Sacimi uzatmak ve 3 kg vermekle ugrasiyorum cnm :lepi: sen neler yapiyosun?

ben 9 kilo verdim sana öneride bulabilirim önce benim saçım rofle sarı idi zamanla keçe gibi oldu
ben kesdim şimdi delilerin sacı gibi oldu ama sıcaklığı fazla olan su ile sıksık yıkamak gerekiyor

ben 9 kilo verdim sana öneride bulabilirim önce benim saçım rofle sarı idi zamanla keçe gibi oldu
ben kesdim şimdi delilerin sacı gibi oldu ama sıcaklığı fazla olan su ile sıksık yıkamak gerekiyor

hadii ya oner cnm hemen acele etmem lazim cok skldm cunku kendimi degistirmek istiyorum.. bende 2 sene once rengini actirmistim ilk yapildiginda gayet guzeldide sonralari sacimda kirilmaya basladi , ben de ilgilenemedim sonra bi baktim ciddi anlamda cok sagliksiz gorunuyodu ve kestirdim simdi omuz hizasini 5 - 6 cmn gecti uzamiyor sanki ya bilmiyorumkismile

hadii ya oner cnm hemen acele etmem lazim cok skldm cunku kendimi degistirmek istiyorum.. bende 2 sene once rengini actirmistim ilk yapildiginda gayet guzeldide sonralari sacimda kirilmaya basladi , ben de ilgilenemedim sonra bi baktim ciddi anlamda cok sagliksiz gorunuyodu ve kestirdim simdi omuz hizasini 5 - 6 cmn gecti uzamiyor sanki ya bilmiyorumkismile

öncelikle yemeğini kısabiliyormusun yok bak ben birsürü diyet denedim olmadı enson sünnete göre yaptım yanı sabah kahvaltısını geç yapıyorum önce içebildiğim kadar su içiyorum su önemli bak su idrar yapar yertuvalete gitmek 30kalorı yanı yarım saat spor yapmakla eş güneş battıktan sonra birşey yememeye dikkat et kalori hasabını sürekli aklında hesapla yanı çok ye ama klorısi az olsun tartı evde olması şart

X