Yemek mi beni yapıyor ben mi yemeği ?

her şeye rağmen yemek yapmak işkence:)

Bence sizi yemek yapmaktan asil sogutan sey oglunuzun tavirlaridir:) Benim esim de ayni senin cocuk gibi sanki gurme mubarek:)) Eskiden yemek yapmayi severdim, ozellikle de farkli tarifler denemeyi. Ama esim yeni tatlara acik olmadigi icin hep belli yemekleri yapiyorum artik onda da birseyi tutturamasam tadi degisik geliyor yemegi yiyemiyor. Gel de yemek yapmaktan soguma

Temizliği sana vereyim yemeklerini ben yapayım olur mu?
Kovcan mı beni de konundan

Ama böyle alistirmamalisin oğlunu.Yeri gelir güzel yemek olur ,yeri gelir çorba makarna.Evde o gün ne pistiyse sesini cikarmadan onu yemesi gerektiğini bilmeli.Her gün ziyafet sofrası kuramazsin.Yani ille de ona begendirecegim diye uğraşma.
Hem sana yazık,hem yarın öbür gün evlendiğinde karısına :)

Sırf bunun icin evlenmiyorum desem tabiki yalan olur gercekten sevmeyince sevilmiyor. Hic sevmem mutfagi ben de. Evlendigimde ne yapacagim diye dusunmeden edemiyorum. Hele bir de yemek seçen biri olursa yazik olur bana. Uzerime kokunun sinmesj falan degil de istek sıfır bende. O yuzden yaptigim yemekler hiç lezzetli olmuyor. Kendi yaptigim yemegi yiyemiyorum

Bence fırında yemek yapmak cok kolay, bir deneyin belki sizede kolay gelir. Birde buzluğa önceden köfte yapıp pişirmeden atabilirsiniz. Bende sarımsakları soğanları maydonozu doğrayıp buzluga atıyorum.

O zor bu zor demeyin işlerinizi kolaylastirin- pratikleştirin.Kadın hergün soğan dograyip agliyor. 5 tane doğra 1 kere ağla.At difrize dimi.Aparatif uydurmasyonik takılın her şey olur.
Difrize sarmisaktq atın.Birseyler atın ya da gidin bi yerden kendinizi atın.
Neyse arkadaslar benim de yemek derdinden psikolojim etkilenmis.

Soğan doğrarken, deniz gözlüğü takıyorum.. gözlerim acımıyor.. kızartmayıda balkonda yapıyorum.. fırında veya yemek yapmak.. beş dk hazırlanması.. pişmesi yarım saat..

Yemek yapmak ve yemek benim için zevk degil ama yaparım istenmeden yapılan yemekteki negatif enerji ev halkınada sirayet eder buna inanırim son ses müzigimi acar oynaya oynaya tum pozitifligimle yemegimi yaparım

Benim sıkıntım ne pişireyim derdi ah derim biri olsa ne yapacağimı soylese her gun ben de yapsam

Ogleden sonraya kalinca yapasım gelmez oyuzden cocuklar okula gittikten sonra evin temizligini yapar yemegimide yapar kendime kahve ısmarlarım sanki ev isi yemek bir bütunmüş gibi şartlandırırim kendimi bitmeden kendime ödül yok :)

Bence biz yer değiştirelim haftada birkaç kez :) ben de yemek yapmayı severim temizliği hiçç sevmem.
Ama pişince insanların başının etini yerim beğendin mi güzel olmuş mu diye olumlu pekiştireç beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…