Yemek mi beni yapıyor ben mi yemeği ?

Ha bu arada konu sahibi ben lens kullanıyorum görme bozukluğum için , soğan vız geliyor bana , lensle soğan doğradığım tek bir sefer gözüm yanmadı. Görme bozukluğunuz varsa gözlük değil lens kullanabilirsiniz

Hamile iken soğanı bıraktım

Oğlum 5 yaşını geçince ancak az az soğan kullanmaya başladım

Kokulu şeyleri sevmem

Soğan sarımsak hele o fırının önünden geçerken olan ekmek kokusu beni mahfeder

Soğan kavurmayın zaten çok da sağlıklı değil

Fırın yemeği düdüklü yemeği tercih edin

Gurme oğlunuzu da et paklar

Izgara da olur haşlama da olur kendi suyu ile kavurma da olur

Mutfaktan çok uzak kalmamak lazım. Yemek yaptıkça el alışıyor pratikleşiyorsun. Hamileliğimde uzun bir süre mutfağa giremedim. Nerdeyse unutmuşum yemek yapmayı :) şimdi de yemek yapmayı canım istemiyor hiç. Paslanmışım

Acaba hamile olmanın bu düşüncende bi etkisi var mı

Yemek yapmayı mu bilmiyorsunuz hani anlamıyorsunuz. Sanki öyle anladım. Belediyenin yemek kursları var oraya gidin derim yemek yapmayı öğrendikçe ve etraftan lezzeti hakkında takdir aldıkça hevesiniz artabilir

Yemek yapmayı mu bilmiyorsunuz hani anlamıyorsunuz. Sanki öyle anladım. Belediyenin yemek kursları var oraya gidin derim yemek yapmayı öğrendikçe ve etraftan lezzeti hakkında takdir aldıkça hevesiniz artabilir
Yok yapmayı biliyorum . yapınca da yeniyor beğenen oluyor ama o yemeği yaparken eziyet çekiyorum resmen yani birinin beğenmesi de beni gaza getirmiyorr

dogranmış sogan alın toptancı marketin dondurulmuş gıda bölümünden
ayıklanmış ıspanak bile var
artık kadına yemek yapmak istemiyorum bile dedirtmiyor bu teknoloji

Sogan maydanoz ispanak dereotu yemeklik domates dograyip buzluga atiyorum bide et kiyma tavuklar buzlukta surekli hazir halde bekliyor... borek bile var suanda... nohut kuru fasulye bittikce haslayip atiyorum... dolmalik biberlerim temilenmis halde bekliyor... soklanmis taze fasulyelerim var..yemeklik kirmizi ve yesil biber... kizarmis karniyarik olmayi bekleyen patlicnlarim....boyle olunca yemek yapmak daha kisa suruyor... sizde dondurucunuzu kullanin... sunlari yapmasam yemek yapamam hayatta isten ölu gibi geliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…