Yeğenim için doğum hediyesi

Birkaç kıyafet alıp hediye etmiştim bir de mobilya hediyesi almıştım yine de doğumda da bir katkım olsun istedim, teşekkür ederim

Sana kaç gram bılezık taktı? Aynı atar takıcaksın hatta bıraz daha fazlasını
Başta yorumlarda 10 gr demiştim ama 10 gramdan da fazla diye düşünüyorum. Tam altın+ara ara kıyafet hediyesi diye düşündüm son durumda. Son aylarda birkaç bebek eşya-mobilya hediyem olmuştu onların devamı gibi olur diye düşündüm. Teşekkür ederim

bence abartmak gereksiz
tam altin+hediye diyenler olmus. eee vereceksiniz ne güzel ama siz de yeni evlisiniz. kisa sure sonra hamile kalacaksiniz iade-i ziyaret gibi aynisi gelecek. hele bozdurdularsa o devrin altinini biriktirmek icin uğraş dur. daha düşüğünü taksalar aradan kisa bir zaman gecmisken sana tam takip hediye alan kisiye daha düşüğünü takmak hem kendilerini kotu hissettirir ezilirler. hem de turk toplumundayiz konusulurlar.
bence kesinlikle gereksiz
kendi evlenmek uzereyken birilerinin düğününe emanet ceyrek goturen kiz samimiyetsizligi gibi geliyor bana
ille masraf yapmak istiyorsan bebek arabasini falan al. ya da sana soylesinler alisveris icin buyuk bir kalemi onu hediye et. bir de anneye hediye alirsin olur biter. ya da aldığın sey nispeten uygun fiyatliysa bir de yanina ceyrek eklersin. en azindan devran sana dönünce senin bebegine kendi artik kullanmadigi saglam seylerini falan verirler bir de ceyrek takarlar. dusunmez ve stres olmazlar.

*bekar olsan bambaska bir yorumda bulunurdum ama evlisin. cok beklemeden dogurursun yani. o yuzden hediye gibi degil de emanet gibi olur

künye alabilirsiniz kız ise küpe alabilirsiniz.

Ben yeğenim için hasır sepet alıp içine kıyafet ve oyuncak alıp süslemiştim üstüne de çeyrek takmıştım hastaneye giderken de çiçek yaptırmıştım

Kız bebekse isimli künye güzel olur. Kızlara genelde alınıyor ilk siz almış olursunuz hatırası olur. Erkekse Yarım altın yeterli. Bit arkadaşım çalışmıyor ama reşat taktı. ilkine de tam takmış bana fazla geldi bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…