Yeğenim için doğum hediyesi

Merkur Retrosu

Guru
Pro Üye
3 Şubat 2018
5.985
23.610
27
Selam hanımlar.

Aslında tam olarak dert değil bu ama başka bir başlığa yazdığımda görülmüyor, cevap verilmiyor. O nedenle buraya yazıyorum.

Abim evlendiğinde ben öğrenciydim düğününde ben bir şey takmadım sadece annemler taktı. Geçen sene düğünüm olduğunda ise abim bana bilezik taktı.

Şimdi abimlerin bebeği doğacak inşallah çok az kaldı. Ne takmam yerinde olur, bu tarz durumları hiç bilmiyorum tavsiyelerinize açığım. (Not: Maaşım var çalışıyorum)

Künyelerin yatırım değeri oluyor mu acaba bilmediğimden soruyorum
yani çeyrek-yarım kadar değil sonucta işlem görmüş altın. ama tatlı duruyorlar yatırımlık olsun derseniz tabii ki yarım falan alın. ben daha cok benim aldığım hediye olsun, saklansın istiyorum o yüzden künye alırdım dedim.

Durumunuz varsa taktığı bileziğe eş değer bir şey takın.Kaç gram bilezik taktı abiniz ?

Erkekmiş o zaman yerinizde olsam bebege tam altın yengeme de yine bir hediye alırdım. Abinizin taktiği bileziğin değeri ne bilmiyorum ama eşdeger bişey olsa iyi olur toplamda. İmkan varsa daha fazlası da olur tabi.
Haklısınız bilezik değerinde hediyeler alayım o zaman yengeme de bir şeyler düşüneyim teşekkürler

Memurum bütçem yeter gibi bilezik benzerine
Ya simdi o bilezik dugununuzde takilmis, siz abi evlenirken calismiyormussunuz, su an evlisiniz yani esinizin de hakki soz konusu.

Bilezik olmasa da bi resat, cumhuriyet altini takin derim ben, bilezik fazla olabilir ya da gramaji dusuk bilezik belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…