Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Liste orda, kilolar orda,kim nekadar vermiş orda, ben elimden geleni yapiyorum ama ciddi derecede üzüluyorum bazılari icin
Cidden haklısın kilo bi yana sağlıksız yaşam hayatımızı çok olumsuz etkiliyor. Ben günlerce uyusam uykusuz yorgun hissediyordum, bunun artık beslenme ile ilgili olduğunu anladım. Abur cuburu bırakınca biraz kendime geldim. Hatta bir şey diyim mi? Ben abur cubur vs tüketmediğim aylarda regl ağrısı bile yaşamıyorum. Ama tüketincw çok kötü yaşıyorum.

Cidden haklısın kilo bi yana sağlıksız yaşam hayatımızı çok olumsuz etkiliyor. Ben günlerce uyusam uykusuz yorgun hissediyordum, bunun artık beslenme ile ilgili olduğunu anladım. Abur cuburu bırakınca biraz kendime geldim. Hatta bir şey diyim mi? Ben abur cubur vs tüketmediğim aylarda regl ağrısı bile yaşamıyorum. Ama tüketincw çok kötü yaşıyorum.
Güzel bir yaşam tarzına gcemissin bence süper🥰

Süper o zaman 😍🙏🏻

Evet hemen kanım kaynadı sana😂😂😂
Benim de sana kanım kaynadı
download-1.jpeg

ADINIZ: Black
YAŞINIZ: 24
BOYUNUZ: 1.57
KİLONUZ: 49
HEDEF KİLONUZ: kilomu korumak istiyorum
MEDENİ DURUMUNUZ: evliyim
MESLEGINIZ: yok
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: reflüm var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:
Ayyy sende bebesin daha🤦🏻‍♀🙈
Hosgeldin canim aramiza bende filiz
Kiloya bakiyorum bakiyorum bakiyorum😵‍💫
Neyse bu kiloyu koruma adına listeye ekliyorum,
Menulerini paylasmaya aksama baslarsan sevinirim,sporda yaparsan eger M MissHayaLet etiket yaparsan seni spor listesine ekler

Bunu spor ve yürüyüşle desteklersem süper olacak. Sabah hava serin ve ortalık sessizken yürüyüş çok güzel oluyor ama henüz alışkanlık haline getiremedim.
Ozaman hemen basliyoruz,takımın cok faydasi var inan sana iyi gelicek🥰

Menulerini paylasmaya aksama baslarsan sevinirim,sporda yaparsan eger M MissHayaLet etiket yaparsan seni spor listesine ekler
Tanıştığıma memnun oldum 😍
Hahahaha bebe mi😆😆
Ben şu an köydeyim, yani annemin evindeyim yine de annemin yaptıklarını paylaşsam mı? Pek de sağlıklı diyemem, yöresel yemekler annemin yemekleri 😆 burda yine sağlıksız şeyler tüketmem ama istediğim gibi beslenemem sanırım, az yağlı yapmasını söylerim 🙈 gerçi dün ızgara tavuk yapmıştık.
Spor da eve gidince kendime göre bakayım bi neler yapıyorum etiketlerim inşallah çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için

Tanıştığıma memnun oldum 😍
Hahahaha bebe mi😆😆
Ben şu an köydeyim, yani annemin evindeyim yine de annemin yaptıklarını paylaşsam mı? Pek de sağlıklı diyemem, yöresel yemekler annemin yemekleri 😆 burda yine sağlıksız şeyler tüketmem ama istediğim gibi beslenemem sanırım, az yağlı yapmasını söylerim 🙈 gerçi dün ızgara tavuk yapmıştık.
Spor da eve gidince kendime göre bakayım bi neler yapıyorum etiketlerim inşallah çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için
Nezaman istersen başlayabilirsin biz burdayız🥰

49 mu yazıyor...bence yanlış 🥺benim yarim kadar nasıl olabilirrrr:mad::mad:

ADINIZ: Black
YAŞINIZ: 24
BOYUNUZ: 1.57
KİLONUZ: 49
HEDEF KİLONUZ: kilomu korumak istiyorum
MEDENİ DURUMUNUZ: evliyim
MESLEGINIZ: yok
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: reflüm var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:
Hoşgeldin. 🥰 canm zaten reflun varmis. Iyi olmus biraktiğin abur cuburu. Ya sonucta hepimizin nefsi var illaki arwda oluyor. Ama bu tarz seyleri hayat bicimi haline getirmek sikintibelbette

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X