Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dikkat etmeye çalışıyorum ama ben sebze yemem öyle kahvaltı da anca yemeğin yanında olursa oda çok az yerim
Peki ne yiyorsun mesela
Bu şekilde çok zor kilo vermek için uyum sağlamak

Dikkat etmeye çalışıyorum ama ben sebze yemem öyle kahvaltı da anca yemeğin yanında olursa oda çok az yerim
Esma sen gerçekten zayıflamayamı geldin, bizde kaçırıyoruz bazen ama toparlamaya çalışıyoruz ardından inan burdaki herkes sevdiği yiyecekleri yemiyor hepimizin zaafları var ama senin gibi yapmıyor çok anlayamadım ben seni:KK64:

E Esma2424 ciddi derecede menulerini degistirmen lazim,sence bu diyet menusü olabilirmi,1degil,2degil, bütün menulerin hep böyle,olmaz bak arkadaslarinda dikkatini çekmiş ve sana söylemisler,yaa düzelt menülerini yadaa kendin bilirsin

Bugün sabah kahvaltı yapmadım 14.00 da öğle 1 tane havuçlu cevizli kek 2 gofret 6 kraker çeyrek içsiz kete 1 su bardağı çay 4 su bardağı su18.00 da akşam 5 tane lahana dolması 5 yemek kaşığı bulgur pilavı 1 Su bardağı kuşburnu çayı ara 20.00 da 4 su bardağı çay 3 tane milföy 1 su bardağı süt
farkındayım ama ne kadar dikkat etmey çalışıyorum olmuyor ben zaten sebze yemem öyle kahvaltı da anca yemeğin yanında olursa oda çok az yerim nasıl yapacam bilmiyorum

Esma sen gerçekten zayıflamayamı geldin, bizde kaçırıyoruz bazen ama toparlamaya çalışıyoruz ardından inan burdaki herkes sevdiği yiyecekleri yemiyor hepimizin zaafları var ama senin gibi yapmıyor çok anlayamadım ben seni:KK64:
Etiket yapim belki görmemiştir E Esma2424

farkındayım ama ne kadar dikkat etmey çalışıyorum olmuyor ben zaten sebze yemem öyle kahvaltı da anca yemeğin yanında olursa oda çok az yerim nasıl yapacam bilmiyorum
Doktorada gitsen sana diyet listesinde sebze protein vericek
Ama yanlışlarini düzenlemen lazim,menulerin pogca,kek,milfoy,bulgur,lahana sarmasi .böyle gidiyor
Olmaz böyle ben surekli uyari yapamam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X