Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sağlıksız atıştırmalıkları bıraktım, yemek kahvaltı vs olarak da zararlı yiyeceklere son verip sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanmak istiyorum. Ama kilo vermemem lazım sadece daha sağlıklı yaşamak için istiyorum. Daha dinç enerjik ve sağlıklı hissediyorum çünkü sağlıklı beslenince

Sayfanın adı ye,dengele,zayıfla​

Yee kısmını anlıyosunuz sanırım sadece,zayıflama kısmını algılamıyor beyinler🤦🏻‍♀️

Yemeye devam.eden gitsin başka sayfalara uyari üstüne uyari yapamam düzene girecekseniz devam edin​

Bu topikte bana yer yok o zaman galiba 😶

Dikkat etmeye çalışıyorum ama ben sebze yemem öyle kahvaltı da anca yemeğin yanında olursa oda çok az yerim
Yani o zaman protein yemeye calis. Et balik tavuk. Yada baklagil. Sebzeyi salata tarzi tüket. Yesiilik yada en azindan havuc falan ne biliyim. Sdece karbonhidratlarla olmaz. Bak bende karnabahardan pek hazetmiyorum. Ama hasladim yogurtla yedim valla. Biraz emek olmadan olmuyot maalesef

Bu topikte bana yer yok o zaman galiba 😶
Yer yok konusu degil aslında
Burası zayiflama topigi ama bazılari biseylerden vazgecmesi lazım sonra ben neden veremiyoruma geliyor iş
Pogca kek aburcuburu sürekli yersen veremezsin

Senin kilo problemin yokmus,kilonu koruman lazim kötü alıskanliklarından vazgecip saglıklı doyurucu yag olan ürunler yiyebilirsin,kas yapmak istersende spor şart

Yer yok konusu degil aslında
Burası zayiflama topigi ama bazılari biseylerden vazgecmesi lazım sonra ben neden veremiyoruma geliyor iş
Pogca kek aburcuburu sürekli yersen veremezsin

Senin kilo problemin yokmus,kilonu koruman lazim kötü alıskanliklarından vazgecip saglıklı doyurucu yag olan ürunler yiyebilirsin,kas yapmak istersende spor şart
Abur cubur tüketmiyorum sayılır, bıraktım çok şükür. Sağlıklı beslenip spor yapmaya başlayacağım o zaman teşekkür ederim 🙏🏻🥰
Evet kilo problemim yok hatta çok zayıf sayılanlardanım ama sağlıksız beslenince hayatımi da etkiliyor, sürekli halsizlik, yorgunluk falan, buna dur demem lazımdı artık.

Sayfanın adı ye,dengele,zayıfla​

Yee kısmını anlıyosunuz sanırım sadece,zayıflama kısmını algılamıyor beyinler🤦🏻‍♀️

Yemeye devam.eden gitsin başka sayfalara uyari üstüne uyari yapamam düzene girecekseniz devam edin​

Şu mesajima üzgün atan atana özellikle Black Light Black Light üstüne mi alındın 🙈🙃

Abur cubur tüketmiyorum sayılır, bıraktım çok şükür. Sağlıklı beslenip spor yapmaya başlayacağım o zaman teşekkür ederim 🙏🏻🥰
Evet kilo problemim yok hatta çok zayıf sayılanlardanım ama sağlıksız beslenince hayatımi da etkiliyor, sürekli halsizlik, yorgunluk falan, buna dur demem lazımdı artık.
Istersen yardımcı olabiliriz canim tabiki sen istersen olur
Zayiflama kısmı degil dengeleme ve spor kısmında🙃

Şu mesajima üzgün atan atana özellikle Black Light Black Light üstüne mi alındın 🙈🙃
Yok ben gelsem zayıflarım ama zayıflamamam lazım diye üzüldüm, dedim burası zayıflama topiği benim yerim yok burda Elif beni kovacak ahahhaha

Yok ben gelsem zayıflarım ama zayıflamamam lazım diye üzüldüm, dedim burası zayıflama topiği benim yerim yok burda Elif beni kovacak ahahhaha
Kimseyi kovmadim bugüne kadar taki tepem atarsa ne oluyor bazı kızlar biliyor :KK70: :KK70: :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X