Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoşgeldin. 🥰 canm zaten reflun varmis. Iyi olmus biraktiğin abur cuburu. Ya sonucta hepimizin nefsi var illaki arwda oluyor. Ama bu tarz seyleri hayat bicimi haline getirmek sikintibelbette
Evet aynen. Zaten reflümün sebebi buydu bence, çocukluktan beri çok sağlıksız besleniyorum. Gün de 2 litre kola içiyordum bir ara, abur cubur da cabası zaten😆 mide yol geçen hanına dönmüştü 😆😂

Evet aynen. Zaten reflümün sebebi buydu bence, çocukluktan beri çok sağlıksız besleniyorum. Gün de 2 litre kola içiyordum bir ara, abur cubur da cabası zaten😆 mide yol geçen hanına dönmüştü 😆😂
Bende kola cok icerdim simdi misafirlikte yada doğum günü varsa ozaman

Müthiş olmuştu valla, tekrar ellerine sağlık 😋🥰
Çok teşekkür ederim 🥰 hani bir filmi çok beğenirsin,finali seni tatmin etmez,kesin 2. si çekilmeli dersin ya ama gelmez ...işte öyle oldu pasta 🤣🤣🤣

Bende kola cok icerdim simdi misafirlikte yada doğum günü varsa ozaman
İyi yapmışsın ben de tamamen bırakmayı istiyorum ama zamanla inşallah. Almamaya çalısacam, ona vereceğim parayı sağlıklı atıştırmalıklara veririm 😂

Afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsun canım 😘
Senin menülerde bu sıkıntın var kilona göre yemedigin
Bu sana az mesela

Afiyet olsun canım 😘

Sen ciddi olamazsin onca şeyimi yedin cok olmuş 🤦🏻‍♀️
Kahvaltıyi çok geç yapıyorum abla aslında o yüzden ara öğün vs gerek kalmıyor çünkü acikmiyorum ama bundan sonra 3 öğün yspip dikkat edecegim
Sen ve arzu abla tek bile üstesinden gelirsiniz kuzum 💜💜💜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X