Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum bacum bende evde yapcam inşallah olcakta

Ay valla uyumuyor 5 kere uyutma çabam sonucu hala ayakta
Ben saldım şuan uyutmaya çalışmıyom eline de kek verdim yiyo :))) sade kek yaptım akşam. Hep bana zulüm bunlar yiyemiyom yapıyom çocuklar için:))))

Ben saldım şuan uyutmaya çalışmıyom eline de kek verdim yiyo :))) sade kek yaptım akşam. Hep bana zulüm bunlar yiyemiyom yapıyom çocuklar için:))))
Aman hepimiz aynıyız onlar yeter ki yesin modu biz yenesekte oluyor boşver sonuçta tadını biliyorsun.

Kahvemi içtim çocuğumda kekini yedi artık uyur heralde Ben hiç sallamıyom çocukların ikiside yatıp kendi kendine uyuyorlar arada kontrol ederim uyuduysalar gider yatarım uyumayan varsa kalkmasına izin veririm bir kez sonra 2. Kez yatırınca daha uyurlar :)))

Maşallah canım bende sallamam da ufak yastigini kapıp geliyor küçük kizimo dediğin gibi yapardım yatar uyurdu neyse büyüdükçe sallamayacagim ne de olsa

Maşallah canım bende sallamam da ufak yastigini kapıp geliyor küçük kizimo dediğin gibi yapardım yatar uyurdu neyse büyüdükçe sallamayacagim ne de olsa
Alıştırmak meselesi benden beklemez mesela benim ufak kız ama babaanne anaannesini görünce sallasınlar diye bekliyor yastıkla. keyfime acayip düşkünüm sallamam ben . Benim sorunum yani . Annem hep kızar bana keyifçi diye

Son düzenleme:
Bence güzel boşver kendimize de zaman ayırmak onemli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…