Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nebilim misafirlerin olcakti bu hafta ondan dedim
Evet bu hafta listeye katmadan kaptanım ama tartilayim gene dikkat edeyim verirsem 100 Gr gene iyi senide oyalamak istemiyorum sırf bu yüzden giripte paylaşıyorum vallaha emeğin çok büyük ugrasiyosun okadar bırakmakta istemiyorum salacagim aman nasılsa diyerek geri dönersem alacanmi listeye gene ödüm kopuyo beni kovacaksin diye

Bırakmak istersen senbilirsin canim, menu paylasma ozaman,sanirim sıkıldın,misafirlerin bitince gelirsin,bu arada kimseyi kovmadim bugüne kadar ben

Bırakmak istersen senbilirsin canim, menu paylasma ozaman,sanirim sıkıldın,misafirlerin bitince gelirsin,bu arada kimseyi kovmadim bugüne kadar ben
Yook sıkılmak değil şimdi evde 9 kişiyiz her yerden bir kişi çıkıyor çoluk çocuk bir görsen carsamba günü ev boşalacak perşembe Ken halimize kalacağız inşallah toparlarim kararlıyım sıkılmadım hiç cuma gene tartilacagim bu haftada dikkat etmeye çalışacağım zaten kaptanım

Tamam canim

Bişey kaçmaz senden
Misal dün görümcem aramış görmemişim galiba biizi hiç ozlemiyorsun dedi özlüyorum demedim soru işareti bıraktım telefonla konuşmayı sevmiyorum dedim canlı kanlı seviyorum dedim aramayalim bı daha diyor dedim teyzen gibi hemen kusuyorsun

Herkese iyi akşamlar
Haftasonu buraya bakmak gerçekten çok zor oluyor girerkende söylemiştim ya kaptancıgım ama en azından menü mü yazayım dedim çocuk uyuyunca
Kahvaltı
2 dilim ekmek
Yumurta
Domates salatalık
1 dilim kaşar
1 dilim salam
İkindi
5-6 erik
2 adet salatalık
Ve kapanış
Kahvaltıyı güzel yapınca diğer öğünlerde yemedim pek
4500 adım attım
E Elif_Eylul
M MissHayaLet

Helloooo ❤❤
Sabah
Menemen peynir zeytin çay bir dilim etimek
Öğle
Yoğurt +2 ck kuru üzüm
Ara
Kahve
Aksam
Bir porsiyon yeşillik yemeği uydurmasyon ismi yok
Salata
Ara
Bir avuç içi kiraz
3 kare bitterr (relg oldum tatlı krizim tuttu )
Çay
3 litre su
E Elif_Eylul
M MissHayaLet 5066 adım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…