Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bişey kaçmaz senden :confused: 😂
Misal dün görümcem aramış görmemişim galiba biizi hiç ozlemiyorsun dedi özlüyorum demedim soru işareti bıraktım telefonla konuşmayı sevmiyorum dedim canlı kanlı seviyorum dedim aramayalim bı daha diyor dedim teyzen gibi hemen kusuyorsun 🤣🤣🤣🤣
Aayy 😂😂😂 bu benim kaynatam valaah

:KK36: tmm ben yatar hayırlı geceler Allah rahatlık versin 😘
Iyi geceler canim 😘
Bişey kaçmaz senden :confused: 😂
Misal dün görümcem aramış görmemişim galiba biizi hiç ozlemiyorsun dedi özlüyorum demedim soru işareti bıraktım telefonla konuşmayı sevmiyorum dedim canlı kanlı seviyorum dedim aramayalim bı daha diyor dedim teyzen gibi hemen kusuyorsun 🤣🤣🤣🤣
Allah seni😱

Herkese iyi akşamlar
Haftasonu buraya bakmak gerçekten çok zor oluyor girerkende söylemiştim ya kaptancıgım ama en azından menü mü yazayım dedim çocuk uyuyunca
Kahvaltı
2 dilim ekmek
Yumurta
Domates salatalık
1 dilim kaşar
1 dilim salam
İkindi
5-6 erik
2 adet salatalık
Ve kapanış
Kahvaltıyı güzel yapınca diğer öğünlerde yemedim pek
4500 adım attım
E Elif_Eylul
@MissHayaLet
Afiyet olsun canım 🥰
Helloooo ❤❤
Sabah
Menemen peynir zeytin çay bir dilim etimek
Öğle
Yoğurt +2 ck kuru üzüm
Ara
Kahve
Aksam
Bir porsiyon yeşillik yemeği uydurmasyon ismi yok😁
Salata
Ara
Bir avuç içi kiraz
3 kare bitterr (relg oldum tatlı krizim tuttu )
Çay
3 litre su
E Elif_Eylul
@MissHayaLet 5066 adım
😘😘
Afiyet olsun canım 😘

Ben sevmiyom telefonla 😂😂😅😅 onlar da cok seviyor
Bende öyleyim kv arada arar bu sefer uzun sürdü aramadı dedim bu küstü galiba lafinida eder ama küsmez aradım konturum bitmiş dedi bende arayamiyorum dkam yok sizde internet yok dedim hâlbuki konturum varkende aramıyorum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Bende öyleyim kv arada arar bu sefer uzun sürdü aramadı dedim bu küstü galiba lafinida eder ama küsmez aradım konturum bitmiş dedi bende arayamiyorum dkam yok sizde internet yok dedim hâlbuki konturum varkende aramıyorum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Ayyyy🤐

Sevmiyorum ya bide illa bişey diyecek en iyisi böyle olmak 🤣
Bazen insan hicbirsey yapmak demek içinden gelmez, misal ben hic kimseyi yağlayamam,yani canim cicim bitanem annecim falan tarzinda agzima yakışmaz sanki benim sevmiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220618-231155_Instagram.jpg
    Screenshot_20220618-231155_Instagram.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 20
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X