Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kas kaybetmemek icin
Kaslarin lazim olduguna bedene soylemwk gerwkiyor canim .nasil söyleyecez.onlari kullanarak.
Ve yag yakimi ve onlarin atimj icin suya ihtiyac var.bol su
şükür bu gune kadar olmadı ama bu hafta diyetisyen listesine göre yapamamdım hastanede refakatciydim biraz dengesiz beslendim sonra dengeleyim diye ertsi gün hiç yemedim ama kafama göre oldu ondan dedim suyu günde 3lt sabitledim nerdeyse bir soda bir yeşil çay

Böyle kaptan vardı da biz mi zayıflamadık kardeşim
Eskiden kaptanlarin hepsi şiskoyduki yani kiloluydu 1tanesi haric
Eee sen kiloluysan nasil karsi tarafi motive ediceksin birde boyle düsünmek var

Babam orda ameliyat oldu ya abla kontrole gidecek gelecek hafta ailecek gideriz dedi annem yol üstü senide alırız dedi babamın bı erkek tanıdığı bende gelcem demiş biz kaldık
Aaa siz varken neden arkadasi

Göt göbek gidince model ortaya çikar
benim en büyük sıkıntım sezeryan göbeğim ve sırt bölgem kalın kolum bacagım incecik vucud yapım orantısız çirkin yoksa bu kadar takamamda giydiğim hiç bişi yakışmıyor

benim en büyük sıkıntım sezeryan göbeğim ve sırt bölgem kalın kolum bacagım incecik vucud yapım orantısız çirkin yoksa bu kadar takamamda giydiğim hiç bişi yakışmıyor
Simdi kilo verdikce bolgesel incelmeye gecmen lazim canim ne yapmayi düsünuyosun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…