Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim en büyük sıkıntım sezeryan göbeğim ve sırt bölgem kalın kolum bacagım incecik vucud yapım orantısız çirkin yoksa bu kadar takamamda giydiğim hiç bişi yakışmıyor :110::110:
Ay var ya sez göbeği diye bir şey yok canım kilo verince gidiyor. Arkadaşımda gördüm dümdüz olmuş.

Simdi kilo verdikce bolgesel incelmeye gecmen lazim canim ne yapmayi düsünuyosun
spora başlayacagım istediğim kiloya düştüğümde gene kalın kalırsa buralar sporda yemezse vallaha artık beni rasping -g5 falan yaptıracagım kafaya koydum:KK49::KK49:

Ay var ya sez göbeği diye bir şey yok canım kilo verince gidiyor. Arkadaşımda gördüm dümdüz olmuş.
hadi inşallah ben normalde hiç göbek sorunu olan biri değildim ilk göbegim dümdüz olurdu şimdi heryer gitti ölçüyorum o alt karın öylece duruyor ona bişi olmuyor

hadi inşallah ben normalde hiç göbek sorunu olan biri değildim ilk göbegim dümdüz olurdu şimdi heryer gitti ölçüyorum o alt karın öylece duruyor ona bişi olmuyor
O zaman bence düzelebilir ya çünkü gözümle gördüm 3 sez olmuş göbek 0. Genetik faktörler de önemli tabi. Olmadı estetik oluruz inşallah kilo verir de korumayı başarırsak. Ben böyle düşünüyorum. Biraz da tabi profesyonel spor desteği şart şekillenmek için. Yürüyüşle filan olacak iş değil. Kilo verelim de canımız sağ olsun.

Günaydın kızlar çok fazla geçmiş var okurum birazdan. Mesajlarınız için teşekkür ederim iyiki varsınız :KK68::KK68::KK68::KK68: 40 saat uykusuzluktan sonra 5 saat uyumuşum çok şükür bebiş gece 3.30dan sonra sonra ateşi düştü. Anca kendine geldi birde dış cikariyormus hepsi üst üstte geldi bakalım ne yapacağız 🥲🥲🥲😌😌
Geçmiş olsun ❤️‍🩹 canım 😘
Aamine Aamine sen simdi tartilamicaksin sanirim🤔
Maalesef abla ☹️

M MissHayaLet canım ne olucak bende aynıyım kaçırdım bakma dün poğaca filan🤦🏼‍♀️
1F27132E-B0A9-4297-A221-D8E11B32EED7.jpeg

E Elif_Eylul

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X