Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okudum okudum geldim o sırada kahvaltım da bitti çay faslı uzayınca 1 küçük minik minnacık dilimcik sütlü çiklülata yemiş olabilirim bence (işte burada sopa gelmeli dkdjdj)
Öyleydi zaten canım filiz ablanın bu haline küsenler var önceden tanisalardi demekki kk terkederlerdi eski filiz gitti baska Filiz geldi
Ne güzel günlermiş aaaa
Ben biraz menulerde sertimdir aslinda kizlar bilir ,buraya geldigimden beri çok bağırip çağirmiyorum,gelenede soyleyince gidiyorlar
Böyle olmasan kimse ceki düzen vermiyor kendine ben napiyim ne sucum var
Ama biraz kaptandan korkmak işe yarıyordu gruplarda sanki ya Bilmiyorum o zaman kendi kendilerine yapsınlar çok alınanlar Niye geliyorlar buraya eleştiri kabul etmeyeceklerse.

Takimlar varken listede kimse yiyemezdi,yerse kaybederdi öylede olmasi lazim 10kisi varsa kilo veren 2si yerse takim yuzdesi düser buda diger kilo verenlere haksizlik olur,
Simdi günlük diye cokta ustlerine gitmek istemiyorum,ama yapan kendine yapiyor zaten tartida arti yada sabit gelince moralleri bozuluyor iste o arada ben devreye girsem kızipta kaçan yada pes eden oluyor bende saldim cayira mevlam kayıra

Günaydın kızlar
Kilo bildirimi
Cuma 67.4
Bugun 67.0
Eki Görüntüle 3085184

Kas kaybetmemek icin
Kaslarin lazim olduguna bedene soylemwk gerwkiyor canim .nasil söyleyecez.onlari kullanarak.
Ve yag yakimi ve onlarin atimj icin suya ihtiyac var.bol su

Eki Görüntüle 3085194 başladığımdan bu yana -100 gr

Tartıya ikinci cikisim da 64,7 falan çıktı nasıl sevindim yanlismis

E Elif_Eylul
Benden 1 tane daha varmis
Tebrikler anam
Ayda 400
12 ayda 4.800
Kurtarmıyor be ya
Geçen haftaya Göre -700 demi kaptanım
bravo

Dikkat edince benim gidiyor canım bir hafta kadar diyet yapmadım yeni 2-3 gündür yapıyorum yoksa gidiyor benim şükür

Anladım ya buranın motivasyonu yeter valla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…