Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hayırlı sabahlar canim

Günaydın canım guzel eksi tebrikler

Afiyet olsun canım

Günaydın canım tebrikler
Tesekkurler
Pazartesi 71 .75 idim çok korktum öyle kalacak sanmıştım
Korkma istersen basaramayacagun sey yok
Teşekkür ederim canım

Günaydın kuşum Acıktım

Tebrikler canım

Haftaya telafi edersin sen

Günaydın

Günaydınn

Tebrikler canım
Tesekkurler

Oyyy kıyamam kuzuya cok gecmiş olsun Rabbim hayırla sifa versin

Eee olsun gene al yazmalım
Hee selvi boylum al yazmalım
Hahaaa

47 kilo mu len o kilomu bnm en zayıf halim 70 idi onda bile hastamısın çok zayıfsın derlerdi
He valla kemikli biseydim her gece uyumadan bide yemek yerdim kardeşlerimle annem kardeşlerime siz yemeyin ablaniz yesin o zayıf derdi
Anaaa kız iyi tasımıssın bunu
Prenses modeldi kız hafifdi ağır değildi
Şöyle olamadık

Hahahhaa aynenn onlarda değerli oluyor ama

Kırmızı olsun beş fazla olsun nede yakişmiş ıncecık beline
Teşekkürler canım

Kıçın yer görmemiş 5 dk oturaydın kınada

Biraz baş ağrım var. Çay koydum kendime ben çayı ilaç niyetine içiyorum sadece başım ağrıdığında
Geçmiş olsun canım

Hee yaaa bi izin vermediler ağız tadıyla okuyayım geçmişi bı eşim kalktı işe gitti çocuklar derken yarım yarım okudum
Sende benim gibi okudun demekki,bazen bende sonra geriye gidiyorum ne okudum nerde yanlis okudum diye

Valla bence kaptan dediğin biraz da kafamızı taşa da sürtme yetkisine sahip olacak
Öyleydi zaten canım filiz ablanın bu haline küsenler var önceden tanisalardi demekki kk terkederlerdi eski filiz gitti baska Filiz geldi

Valla bence kaptan dediğin biraz da kafamızı taşa da sürtme yetkisine sahip olacak
Ben biraz menulerde sertimdir aslinda kizlar bilir ,buraya geldigimden beri çok bağırip çağirmiyorum,gelenede soyleyince gidiyorlar
Böyle olmasan kimse ceki düzen vermiyor kendine ben napiyim ne sucum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…