Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kilo vermem çok yavaşladı kağnı gibi ilerliyorum
Buraya geldiginden beri verdigin kilo 6.3
Gelip veremeyenler var senin menulerin zaten guzel ve eksi 1 geliyosun,hic ekside gelmeyebilirsin buda normal degilmi neden üzüldün anlamiyorum

Buraya geldiginden beri verdigin kilo 6.3
Gelip veremeyenler var senin menulerin zaten guzel ve eksi 1 geliyosun,hic ekside gelmeyebilirsin buda normal degilmi neden üzüldün anlamiyorum

ahh nerdeee 6.3 kilo 4.8 kilo verdin
-500 gr bu hafta üstelik pazartesi ile aynıyım

Eklentiler

• 3C47E18C-75C8-4D09-97DA-2B7831CF5E53.jpeg
    22,2 KB · Görüntüleme: 13
Canim bize geldiginde 82.9 la geldin ilk sayfada kilolar var ben kafamdan yazmam siz soyleginizi yaziyorum
Cumaya göre eksi 500 pazartesi baz almıyoruz
Her hafta 1 2 kilo veremezsin versende bunda bir sıkıntı var demektir

Teşekkür ederim canım
Günaydın, bol eksili bir gün olsun Hayırlı cumalar
Günaydın kuşum Acıktım
Tebrikler canım

Haftaya telafi edersin sen
Günaydın kızlarrrt
Günaydın
Günaydın kizlarr
Günaydınn
Tebrikler canım

E Elif_Eylul ben sabitim canım.
Akşam karmaşa da geç yedim tansyonum düşmüştü, bir de bu sabah annem geldi kahvaltı falan da yapicam bekleseydm belki odemler inerdi ama ev karışık karamel Latte canım üzgünüm bu bir kaç gün çok karışık duygular yaşadım yemedim ama aşırı odemle uyandım.

Günaydın kızlar çok fazla geçmiş var okurum birazdan. Mesajlarınız için teşekkür ederim iyiki varsınız 40 saat uykusuzluktan sonra 5 saat uyumuşum çok şükür bebiş gece 3.30dan sonra sonra ateşi düştü. Anca kendine geldi birde dış cikariyormus hepsi üst üstte geldi bakalım ne yapacağız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…