Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın kızlar çok fazla geçmiş var okurum birazdan. Mesajlarınız için teşekkür ederim iyiki varsınız :KK68::KK68::KK68::KK68: 40 saat uykusuzluktan sonra 5 saat uyumuşum çok şükür bebiş gece 3.30dan sonra sonra ateşi düştü. Anca kendine geldi birde dış cikariyormus hepsi üst üstte geldi bakalım ne yapacağız 🥲🥲🥲😌😌
Günaydın canım 🥰🥲

Günaydın kızlar çok fazla geçmiş var okurum birazdan. Mesajlarınız için teşekkür ederim iyiki varsınız :KK68::KK68::KK68::KK68: 40 saat uykusuzluktan sonra 5 saat uyumuşum çok şükür bebiş gece 3.30dan sonra sonra ateşi düştü. Anca kendine geldi birde dış cikariyormus hepsi üst üstte geldi bakalım ne yapacağız 🥲🥲🥲😌😌
Daha iyi olur inşallah 🙏

Çok sevindim iyi olmasına 😍 bi daha olmasın öp bebşşi 😘😘😘

Gunaydin❤❤❤
Dunku menumu yazamadim.firsat olmadi
Sabah 11.00
menemen karpuz

Oglen
15.00 peynir karpuz 1 dlm ekmek 1 tk recel

Aksam19.00
2 kasik kiymali makarna sosu
2 kasik makarna
6 kiraz

Su 2.5 lt
Spor sabah 1 saat kadar yuruyus
E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 🥰

Pazartesi 71 .75 idim çok korktum öyle kalacak sanmıştım

Offf be bı rahatladimki veremiyorum sanmıştım bu hafta da misafirim var çarşambaya kadar extra bunlar gorumcemden hariç dikkat etmeye çalışacağım bari 200 300 biseyler verim boş geçmesin haftalarim daha fazla veremeden bile 😬😬
Olsun sevgili partnerim❤ az da olsa duzenli vermwk en guzeli.hqtta faha sağlıklı olan bu.bakalim ben napmisim.tartilcam 10 dakkaya.bakalim Kim kimin günahına girdi :KK17:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X