Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba bende gruba katılmak istiyorum fakat kadınlar kulübüne yeni üye oldum ve anlamaya çalışıyorum nasıl ilerliyorsunuz die bana anlatabilirmisiniz bende uzun zamandır aralıklı oruc yapmaya çalışıyorum fakat istikrarlı olamadım sanırım motivasyona ihtiyacım var ve sizin grubunuzu katilirsam bunu sağlayacağım die düşünüyorum anlatırsanız bende katilayim aranıza.
Hoşgeldin 🤗 sayfanın başına davet ediyorum seni ilk sayfada kurallarımız var onları bı oku önce sonrasında her gün menü spor ve adım bildirimi yapıyoruz cuma asıl tartı günü pazar günü kontrol tartimiz var istikrarliyim her gün menümü sporumu paylaşırım diyosan buyur bacım E Elif_Eylul yapiyom ben bu sporu :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

Kız son gün bulgur pilavı yemeyeydin ya +gelir dedi ya kaptan

Çok ödem mi tutuyor bnmde öyle tuz nasıl tüketiyorsun

Baklavalar bugün tırmalayacak 😒

Kız o kadar aç kalıyon son gün patlak oluyor Bnce aç bırakma normal ye ki gözün dönmesin
Süt yapiyo kız napam 🤪

Eklentiler

• IMG_20220617_073057.jpg
    IMG_20220617_073057.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 18
Eklem romatizmasi var bende,o yapiyor sanirim ortapedi öyle dedi
İlac falan vermiyolar mı ☹️🥺 Allah yardımcın olsun 🤲🏻🤲🏻
Benim abimin esinde var o kortizon kullanıyor sisince eklemleri 😔
Tamam canim öyle yapayım biraz daha deneyeyim bide sabırsızlık yolum uzun diyorum sanırım bilmiyorumki bende 😐
Canım hepimizin yolu uzun aha bak daha verecegim 12 kilo beni bekliyor 🥲 biraz gayret etmek lazım sadece 🥳
Biraz baş ağrım var. Çay koydum kendime ben çayı ilaç niyetine içiyorum sadece başım ağrıdığında🙈😅
Cok gecmiş olsun ciko 😕

Olabilir 😂

Emeğine sağlık 😘
😘
Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar 💕💕💕
Hayırlı sabahlar canim😘
Hayirli sabhlar arkadaslar
Dun ki adim 9 bin M MissHayaLet
Günaydın canım guzel eksi tebrikler 😘
Dünün menüsü

Kahvaltı
Sevzeli omlet