Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben çayı şekersiz içemiyorum birde arkadaşlar çok sıkı mı yapmak lazım gündüzleri otuç değilken neler yiyorsunu
Canim sekeri meyveden al,kuru incir,kuru kayisigibi
Ama sekeri azaltman icin sunu yap hergun yavas yavas kes,2 atiyosan 1bucuk,1bucuk sonrasi 1,sonrasi yarim sonrasi limonlu yap gör bak iyi gelicektir sana

Ben çayı şekersiz içemiyorum birde arkadaşlar çok sıkı mı yapmak lazım gündüzleri otuç değilken neler yiyorsunu
çay içmeyi azaltabilrisn şeker çok fark ediyor çünkü diyetlerde yada tatlandırıcı deenyebilirsin.
ben oruç olmadıgım zamnalarda et,tavuk,balık grubundan 3 köfte büyüklüğünde ve bol tuzsuz yağ ve limonda sıkıntı yok yiyorum,aralarda kefir ,yogurt ,badem, ceviz kuru meyvelerden çok acıkırsam yiyorum.
kapanış öğününü genelde çorba tarzı şeylerle yapıyorum yada sebze yemeği ne varsa o gün , bu tarz beslenmede ben kas kaybetmedim hiç 1 ay oldu 8,5 kilo gibi kaybettim ben haftada birgün uuzn oruç yapıyorum 24 saat 36 saat gibi ama ben uuzn zamandır aralıklı oruç yapıyorum ve diyetisyen kontrolunde yapıyorum.

Eskiden 6.takimdaydin seni taniyorum
Evet ben de motivasyonumu topladım dedim zayıflama yarışmasına gireyim ama bir baktım yarışmalar kapatılmış. Sonra burada gruplarda devam ettiğini yazmışlar. İki gündür filan uzaktan takip ediyorum.

Evet ben de motivasyonumu topladım dedim zayıflama yarışmasına gireyim ama bir baktım yarışmalar kapatılmış. Sonra burada gruplarda devam ettiğini yazmışlar. İki gündür filan uzaktan takip ediyorum.
Istersen kendini tanıt kizlarda seni tanisin ben seni taniyorum,
Takimlar kapanali 6 7 ay oldu canim herkes günluklere dağıldi,bizde kizlarla burda devam ediyoruz,liste var kilo bildirimleri hâlaa cuma ve pazartesi menu zorunlu,yazmayanlar var buda beni zora sokuyor
Spor takibi yapiliyor M MissHayaLet spor sayfasi tutuyor,
Yarisma yapiyoruz kendi aramizda eger aktif olumirsa tabiki

kaptancıgım yeni biri mi düşmüş buralara aman tanrım didim hoşgelmiş sefa gelmiş o zamn diyelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…