Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maalesef herkes aynı şartlarda bulunmuyor canım. Rahatsız, işini gücünü herkeseyi yaptigim bı annem, 9aylik hareketli bir bebek, İş hayatı ev düzeni derken gerçekten zaman bulamıyorum . Elimde olan bı şey değil. İstemediğinden ugrasmadigimdan değil muhabbetlere ortak olmamam. Ama benim de motive olmaya ihtiyacım var. Yine de sizin grubunuza uygun değilse çıkabilirim.
Herkesi anlayabiliyorum ben,
Sanirim fazla seymi istiyorum sizin icin soyluyorum kurallar ilk sayfada var bende bunu takip ediyorum benimde cocugum ve islerim var,sanada demedim ben uygun degilsin grupta falan .
Anlasilmayan bisey yok aslinda mesajimda

Sen bilirsin de canım varsa sütün devam et yazık olmasın ben en çok isirmalarindan korkuyordum ama varamadık o günlere 😂😂
Kız geçen bi ısırdı 2 tane koca dişiyle bi bağırdım istemsizce korktu yarım saat susturamadım 😂

Herkesi anlayabiliyorum ben,
Sanirim fazla seymi istiyorum sizin icin soyluyorum kurallar ilk sayfada var bende bunu takip ediyorum benimde cocugum ve islerim var,sanada demedim ben uygun degilsin grupta falan .
Anlasilmayan bisey yok aslinda mesajimda
Biraz düşursek mi acaba tansiyonu. Ben o ekstra hazırladığın tabloda göremeyince kendimi ve kurallar var demenden dolayı uygunluk muhabbeti yaptım. Ki bunu da isteyebilirsiniz. Grup sizin. Rabbim herkesin hayatını kolaylaştırsin diyelim o zaman. Sağlıcakla kalın. Bol ekşili günler 🤲

Biraz düşursek mi acaba tansiyonu. Ben o ekstra hazırladığın tabloda göremeyince kendimi ve kurallar var demenden dolayı uygunluk muhabbeti yaptım. Ki bunu da isteyebilirsiniz. Grup sizin. Rabbim herkesin hayatını kolaylaştırsin diyelim o zaman. Sağlıcakla kalın. Bol ekşili günler 🤲
Sen bilirsin 🙋‍♀️

Afiyet olsun minik kuş 😍😍
Beraber olsun bitterim 😍 burdan gecersen yolunu düşür 😍
Bel 96 dan 95 olmuş sadece 1 santim incelme olmuş

Basen 108 den 106 olmuş sadece 2 santim incelme olmuş

Göğüs 96 dan 95 olmuş sadece 1 santim incelme olmuş 😏

Neredeyse ayrıldığım günden beri hiç dikkat etmedim iki gündür biraz dikkat ediyorum tartıldım 65,7 çıktı:KK42:

E Elif_Eylul
Kız basenden gitmiş ne güzel 😍😍😍

Ben çayı şekersiz içemiyorum birde arkadaşlar çok sıkı mı yapmak lazım gündüzleri otuç değilken neler yiyorsunu
Orucluyken seker tüketilmiyor cay su kahve icebilirsin ama sekersiz olmalı. Oruc bittiğinde de az kalori ve doyurucu seyler tüketmelisin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X