Yaza Merhaba Çekilişi

Haklisin ...
Boyle davranması bi yönden de rahatlatiyor beni.
En adindan elimden geleni yaptim ben bu 7 sene de

sen yine iyi dayanmışsın kuzum 7 sene ben ilk yıldönümümüzü öküzlerden bile beter kutlayınca delirdim sonra da bide ben suçluymuşum gibi kafa dinleyip zaman istedi paşa alsın kafasını istedigi kadar dinlesin artık

Mesaj falan atti mi pasamiz peki hic ?
Ne hissediyorsun pişman olmuş mudur ?

hemen bir goz atiyorum canim tesekkur ederim

Evet bir nevi yilbasi çekilişi :)
Kiz o nazil laf oyle
Bak konuya orda linkler var ya siradan bak onlara teki gecen çekilişin 8 mart içindi o da.

Ben inceleyim katilirimda olmazsa ,tatlim tesekkur ederim

tabi kuzum herşey maddiyat çerçevesinde olucak baktı cüzdan istiyorum deo istemiyorum yazmış ee cüzdana parası yetmiyorsa ve illa zorunlu hediye olduğu için almak isteniyorsa diğer alacaklarından kısılıp alınabilinir bence birde 10-15 liraya cüzdanlar var biz gidip deri cüzdan alamıcaz kimseye bence yine diyorum kullanılacak şeyler alalım paramız yetmedi diye ihtiyacı olmayan birşeyi almak yanlış gibi geliyor bana ama tabi çoğunluk daha iyi bilir ben düşünce mi söyledim

Haklisin ...
Boyle davranması bi yönden de rahatlatiyor beni.
En adindan elimden geleni yaptim ben bu 7 sene de

uzun süreli birliktelikler yıpratıyor canım o kadar emek harcanıyor ama eski meseleler birikip birikip patlıyor pek çok arkadaşım yaşadı bu zorluğu ama sonlandırıp mutlu olanlar da var mesela eliiif 10. yıllarında evlenmişler maşallah ben çok taktir ediyorum uzun süreli ilişkileri emeklerinin karşılıında mutlu bir yuvan olur inşallah

kafa dinlemek de nasıl oluyorsa günlerce ses çıkmasın ne yaptığını bilme sonra bı gun arasın seni hadi baştan bu şekilde mutluysan tamamdır canım Rabbim iyilerle karşılaştırsın ..
zaman istedi deyince aklıma sami karikatürü geldi

Son düzenleme:

yok kızzz ne işine karışması bende çok biliyom sanki

Mesaj falan atti mi pasamiz peki hic ?
Ne hissediyorsun pişman olmuş mudur ?

mesaj atmadı hiç, bu saatten sonra atmasını da istemiyorum, kararımı verdim ve kafamın karışmasını istemiyorum

pişmanlık konusunda da er yada geç pişman olacagını düşünüyorum, ben kötü biri degildim çünkü, ama o beni elinde tutmayı başaramadı

hemen bir goz atiyorum canim tesekkur ederim

Ben inceleyim katilirimda olmazsa ,tatlim tesekkur ederim

inşallah katılmaya karar verirsin

çoğunlugun ve zeynep in fikrine saygı duyuyorum bende

bende çogunlugun fikrine saygı duyuyorummm

karikatur am benlikmiş

işin aslı ben kafa dinleme olayına da inanmam yani, ara verelim falan onlar ayrılıktan önceki turdur bence bi insan 1 ay boyunca sevdigini söyledigi insanı görmeden, ondan haber almadan, sesini duymadan yaşayabiliyorsa bir ömür boyunca yaşamayı da hak etmiş demektir

yok kızzz ne işine karışması bende çok biliyom sanki

sen bu topiğin muduresisisn sen bileceksin herşeyi

Anladim canim..
Ne denir ki.
Hakkında hayirlisi olur insallah

Kızlar sahalardan geri kaldım. Bu arada son zamanlarda elimde sürünen puzzle'ım bitti
Sonra da uyumuşum, bi kalktım benim adam gelmiş, hızla kalkıp yemek hazırladım, çay yaptım yeni oturabildim kk'ya.

Merhaba kızlar sohbetinize katılamıyorum özel nedenlerden dolayı kendimide tanıttım şimcik ... Katilciklere başarılar kurbancıklara bol meraklar diliyorum :))))))

Kızlar sahalardan geri kaldım. Bu arada son zamanlarda elimde sürünen puzzle'ım bitti
Sonra da uyumuşum, bi kalktım benim adam gelmiş, hızla kalkıp yemek hazırladım, çay yaptım yeni oturabildim kk'ya.

helall olsun kaç parçaydı.
bende bitane 1000 parça bitirdim. ikinci 1000 parçada açmadım henüz

çekiliş nezaman açıklancak:s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…