Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlar sahalardan geri kaldım. Bu arada son zamanlarda elimde sürünen puzzle'ım bitti:KK16:
Sonra da uyumuşum, bi kalktım benim adam gelmiş, hızla kalkıp yemek hazırladım, çay yaptım yeni oturabildim kk'ya.

ohh ellerine saglık canım :21::21:

Merhaba kızlar sohbetinize katılamıyorum özel nedenlerden dolayı :KK14: kendimide tanıttım şimcik ... Katilciklere başarılar kurbancıklara bol meraklar diliyorum :)))))) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin sefimliii :KK3::KK3: hiç gelmeyecek misin sohbete :KK53: bizi hiç özlemedin mi :KK53:

helall olsun kaç parçaydı.
bende bitane 1000 parça bitirdim. ikinci 1000 parçada açmadım henüz:KK31:

çekiliş nezaman açıklancak:s

yarın sabah zeynep doktora gidecek, geldikten sonra çekilişi açıklamaya başlayacak canımcım :emir_bebek:

hoşgeldin sefimliii :KK3::KK3: hiç gelmeyecek misin sohbete :KK53: bizi hiç özlemedin mi :KK53:

yarın sabah zeynep doktora gidecek, geldikten sonra çekilişi açıklamaya başlayacak canımcım :emir_bebek:

ee tamam ozaman sen yarına kadar özle beni:KK53:

bişey daha sorucam ama :)) zorunlu hediye için deodarant daha iyi değil mi cüzdan akla nerden geldi :)))

özlememmi canm fırsat buldukca gelicem koşa koşa :))) ama fazla giremiorum bu aralar yoksa hepinizi seviyorum eminim cok güzel arkadaşlarda gelmiştir inşallah kısa zamanda tanısıcam hepinizle :)))):KK16::KK16:

özlememmi canm fırsat buldukca gelicem koşa koşa :))) ama fazla giremiorum bu aralar yoksa hepinizi seviyorum eminim cok güzel arkadaşlarda gelmiştir inşallah kısa zamanda tanısıcam hepinizle :)))):KK16::KK16:

tamma canım hemencecik gel bekliyoruzz :KK55::KK55:

X