Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlar sahalardan geri kaldım. Bu arada son zamanlarda elimde sürünen puzzle'ım bitti
Sonra da uyumuşum, bi kalktım benim adam gelmiş, hızla kalkıp yemek hazırladım, çay yaptım yeni oturabildim kk'ya.

ohh ellerine saglık canım

Merhaba kızlar sohbetinize katılamıyorum özel nedenlerden dolayı kendimide tanıttım şimcik ... Katilciklere başarılar kurbancıklara bol meraklar diliyorum :))))))

hoşgeldin sefimliii hiç gelmeyecek misin sohbete bizi hiç özlemedin mi

helall olsun kaç parçaydı.
bende bitane 1000 parça bitirdim. ikinci 1000 parçada açmadım henüz

çekiliş nezaman açıklancak:s

yarın sabah zeynep doktora gidecek, geldikten sonra çekilişi açıklamaya başlayacak canımcım

ee tamam ozaman sen yarına kadar özle beni

bişey daha sorucam ama :)) zorunlu hediye için deodarant daha iyi değil mi cüzdan akla nerden geldi :)))

ohh ellerine saglık canım

hoşgeldin sefimliii hiç gelmeyecek misin sohbete bizi hiç özlemedin mi

özlememmi canm fırsat buldukca gelicem koşa koşa :))) ama fazla giremiorum bu aralar yoksa hepinizi seviyorum eminim cok güzel arkadaşlarda gelmiştir inşallah kısa zamanda tanısıcam hepinizle :))))

özlememmi canm fırsat buldukca gelicem koşa koşa :))) ama fazla giremiorum bu aralar yoksa hepinizi seviyorum eminim cok güzel arkadaşlarda gelmiştir inşallah kısa zamanda tanısıcam hepinizle :))))

tamma canım hemencecik gel bekliyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…