Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar böyle adamlardan uzak durun evlenince falan değişmezler kodları bozuk bunların..hatta sizin için nasılsa evde diye düşündüğünden hiçte umursamaz...yani nasıl mutlu olucağınızı biliyosanız sizi mutlu etmeyen bir adamla boşa vakit kaybetmeyin...

Öyle tabii.
Sanirim bende Vazgeçtim artik.

Evet maalesef.
Öyle olmasa neden katlanayim ki.
Ayni benim ki de.
Ya bir insan hic mi merak etmez güniiçinde sevgilim ne yapiyor diye.
Aramiz iyiyken bile böyleydi.
Simdi daha beter.

işte bende bu mantıgı anlamıyorum zaten, ve kopmamın en büyük sebebi de bu :KK20: yani kısıtlamasın iyi güzel, karışmaısn o da güzel, ama insan merak eder yaa :KK4: gündüz işte diye aramıyordu, akşam evde diye, bu nasıl iş :KK4: sonra da hep laflar, ben evlenmemiz için çalışıyorum da, evlendikten sonra böyle olmayacak da bilmem ne :KK4: arkadaş, ben nasıl güvenip de evleneyim senle bu durumda :KK47:

Karnıyarık,sebzeli bulgur pilavı ve cacık çok şükür.:KK56:

ohh ellerine saglık canım true cugum :KK16::KK16:

kızlar böyle adamlardan uzak durun evlenince falan değişmezler kodları bozuk bunların..hatta sizin için nasılsa evde diye düşündüğünden hiçte umursamaz...yani nasıl mutlu olucağınızı biliyosanız sizi mutlu etmeyen bir adamla boşa vakit kaybetmeyin...

sana kesinlikle katılıyorum zeynepcigim :KK34: ben yeterince uzagım zaten artık :KK14: ceylin için de hayırlısı olsun inşallah :KK31:

ay ne çok konuşmuşsunuz yeni gelenler hoşgelmişler sefa getirmişler:KK42::KK42:

anket bölümüne yazı yazmıştım da Zeynep buraya da yazmamı söylemiş o nedenler okumayanlar için yazıyorum kızlar

bu anket neyin çok istendiğinin belirleyicisi olsun çekiliş yapılınca kim neye gerçekten ihtiyacı varsa onu yazsın katillerde kurbanlarına ona göre bişiler alır hatta hem cüzdan hem deo da alanlar olabilir...

işte bende bu mantıgı anlamıyorum zaten, ve kopmamın en büyük sebebi de bu :KK20: yani kısıtlamasın iyi güzel, karışmaısn o da güzel, ama insan merak eder yaa :KK4: gündüz işte diye aramıyordu, akşam evde diye, bu nasıl iş :KK4: sonra da hep laflar, ben evlenmemiz için çalışıyorum da, evlendikten sonra böyle olmayacak da bilmem ne :KK4: arkadaş, ben nasıl güvenip de evleneyim senle bu durumda :KK47:

ohh ellerine saglık canım true cugum :KK16::KK16:

sana kesinlikle katılıyorum zeynepcigim :KK34: ben yeterince uzagım zaten artık :KK14: ceylin için de hayırlısı olsun inşallah :KK31:
Aynen aynen.
Gündüz calisiyorum işlerim yoğun diyordu aksam yorgunum diyordu.
Sonra da evlenmek için birikim yapıyorumben Ceylin anlayisli ol biraz dedi.
Hep mi boyle bunlar.

anket bölümüne yazı yazmıştım da Zeynep buraya da yazmamı söylemiş o nedenler okumayanlar için yazıyorum kızlar

bu anket neyin çok istendiğinin belirleyicisi olsun çekiliş yapılınca kim neye gerçekten ihtiyacı varsa onu yazsın katillerde kurbanlarına ona göre bişiler alır hatta hem cüzdan hem deo da alanlar olabilir...

bende oraya da yazdım, zorunlu olmasın alternatifli olsun bence de :KK34:

yalnız kuzum bu herkes ihtiyacını yazsın olayında da maddiyat konusunda emin olamadım :26: şimdi mesela ben cuzdan lazım baan derim ama katilimin maddi durumu pek iyi degildir, cuzdan da çok ucuz bişey degil, o zaman zora sokmuş gibi olmaz mıyız sanki :26: tam bilemedim bu durumu :26:

Aynen aynen.
Gündüz calisiyorum işlerim yoğun diyordu aksam yorgunum diyordu.
Sonra da evlenmek için birikim yapıyorumben Ceylin anlayisli ol biraz dedi.
Hep mi boyle bunlar.

tum bu bahaneleri son 4 ayda o kadar çok duydum ki, artık kendi kendine evlenmek için çalışır diyorum :KK14: gerçi işten de çıkmış face ten gördügüm kadarıyla, demek ki birikim yapmasına gerek yok artık :KK34:

valla güzelim kendi adıma ben bu evliliği yapmak istemedigime karar verdim, evlendikten sonra da aynısı olacak çünkü. iştewn gelecek yorgun alacak kumandayı eline alıp devrilip tv karşısında uyuyklayacak :KK53: ve bunu eminim ki yeni evliyken de yapacak ve ben bunu istemiyorum :KK50: bu yuzden verdigim karardan dolayı her ne kadar içim buruk olsa da gönlüm çok rahat :KK34: sen de eminim ki düşünüp zamanla doğru kararı vereceksindir :KK34:

bende oraya da yazdım, zorunlu olmasın alternatifli olsun bence de :KK34:

yalnız kuzum bu herkes ihtiyacını yazsın olayında da maddiyat konusunda emin olamadım :26: şimdi mesela ben cuzdan lazım baan derim ama katilimin maddi durumu pek iyi degildir, cuzdan da çok ucuz bişey degil, o zaman zora sokmuş gibi olmaz mıyız sanki :26: tam bilemedim bu durumu :26:

olabilir kızlar ne diyosanız öyle yapalım bana farketmez...
bence herkes kendi tanıtımında yazsın bu düşüncelerini kurbanı da ona göre bir şey alsın...

Canim hediyelesmek için :)
Adresini ismini numarani veriyorsun çekiliş yapiliyor sen bir üyeye hediyeler aliyorsun diğertopikte aanlatıyor kendini o üye ne alirsan artik :)

Diger topikte ne anlatiyorki hangi topik o :KK66:
Bu hani ilk okuldayken yilbasi cekilisi gibi birsey sanirim ,eslesip birbirimize hediyemi aliyoruz
Kuzum anlamadim ben ya malmiyim neyim :KK53:

naza katılıyorum gecekten ucuza cüzdan bulmak zor aldınmıda güzel olsun istiyosun ucuz olanlar cok güzel olmuyo ve daynamıyo ben o yüzden cüzdan istemedim :26::26::26:

tum bu bahaneleri son 4 ayda o kadar çok duydum ki, artık kendi kendine evlenmek için çalışır diyorum :KK14: gerçi işten de çıkmış face ten gördügüm kadarıyla, demek ki birikim yapmasına gerek yok artık :KK34:

valla güzelim kendi adıma ben bu evliliği yapmak istemedigime karar verdim, evlendikten sonra da aynısı olacak çünkü. iştewn gelecek yorgun alacak kumandayı eline alıp devrilip tv karşısında uyuyklayacak :KK53: ve bunu eminim ki yeni evliyken de yapacak ve ben bunu istemiyorum :KK50: bu yuzden verdigim karardan dolayı her ne kadar içim buruk olsa da gönlüm çok rahat :KK34: sen de eminim ki düşünüp zamanla doğru kararı vereceksindir :KK34:
Haklisin ...
Boyle davranması bi yönden de rahatlatiyor beni.
En adindan elimden geleni yaptim ben bu 7 sene de

olabilir kızlar ne diyosanız öyle yapalım bana farketmez...
bence herkes kendi tanıtımında yazsın bu düşüncelerini kurbanı da ona göre bir şey alsın...

tanıtım yazılarının çoğu yazıldı zaten değişiklik de yapılmıyor üzerinde ama alıntılayarak yaparız artık :26: benim derdim kimsenin üzerine maddi bi yük olmasın diye canım, yanlış anlama lutfen beni, işine karışmak istemem yani :26:

Bu hani ilk okuldayken yilbasi cekilisi gibi birsey sanirim ,eslesip birbirimize hediyemi aliyoruz

hehh işte aynen ilkokul çekilişleri gibi :KK1: tek farkı biz biraz daha işleri kolaylaştırdık, tanıtım topiği açtık ki, herkes orda kendisini nelerden hoşlandıgını anlatsın, böylece hediye alacak arkadaş hediyelerini seçerken zorlanmasın :KK34:

biz buna benzer bir çekilişi 8 mart içinde yapmıştık, ilk sayfada onun linkleri var arzu edersen ordan inceleyebilirsin :KK34: katılmak istersen de muutlu oluruz :KK42:

Evet bir nevi yilbasi çekilişi :)
Kiz o nazil laf oyle:KK9:
Bak konuya orda linkler var ya siradan bak onlara teki gecen çekilişin 8 mart içindi o da.

Çok şükür bir günü daha bitirdik sayılırr çekilişe çok az kaldıı :KK9:

X