Yaza Merhaba Çekilişi

toplaşın toplaşın ben tek başıma yetemedim özel mesajlara falan...
2 kişi moderatör olursa daha iyi olur

2 kişi moderator iyi olur da aynı şehirde olmaları lazım işte :26:

gamze sen izmirdeydin dimi :26: sana yardımcı olacak birini bulamaz mıyız acaba :26:

hediyelerini zamanında gönderip, en azından her gün bir selam verebildiysen bu topiğe alabiliriz seni de

o degil de hergun selam vermeyi şart koşarsak ben katılamayacagım çekilişe onu ne yapacaz

hediyeleri ayın 20sinde verebilmek için gece 2de paketleme yaptım :) onda sıkıntı yok çok şükür ama hergün slm kısmında inşallah yaparım ya benim işler fena yogun oluyo ama en azından bi slm vermeye çalışırım :)

hediyelerini zamanında gönderdin ya ordan + puanın var senin merak etme

selam verme konusunda da şaka diyprum zaten ben herkesin işi olabilir bu çok normal, hepimiz bi işlerde koşturuyoruz çünkü ama burda konuşup eğlennice daha tatlı oluyor diye dedim ben ama iş yogunlugu söz konusu olunca kimse ses edemez ki, bende haftada 2 3 gün hiç uğrayamadım buraya

evet canım haklısın bura vakit geçirince çok daha güzel oluyo sadece kurbanın ve katilinle degil diger kişilerlede dostluk kurabiliyorsun :)

ben izmirdeyim kızlar:44:özel mesajlada yapılabilir fikir birliği olur kimi dahil edelim kimi çıkaralım diye

iyide çekilişten çıkarılacaklara nasıl söyleyecegiz bunu :44: sen bi daha gelme diye de denmez ki aha kalbim yumuşadı bile

bende varım bende bende

sen kesinlikle varsın zaten çoğu kişiden daha fazla girdin bu topiğe

iyide çekilişten çıkarılacaklara nasıl söyleyecegiz bunu :44: sen bi daha gelme diye de denmez ki aha kalbim yumuşadı bile

sen kesinlikle varsın zaten çoğu kişiden daha fazla girdin bu topiğe

ben derim gelme diye olmaz mı .
ya ben cok istedim katılmayı hatta eşiminde haberi aa ne güzel dedi falan ama nasip olmadı. bir dahaki sefere katıl mutlaka dedi.Koca korkumda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…