Yaza Merhaba Çekilişi

bence de sonraki çekilişte, katil/kurban çekilişini yapmadan önce en az 10 gün topikte tanışma/muhabbet süresi şartı olsun, gerekirse her gün nete girme vakti ve imkanı olan gönüllü arkadaşlar casus olsun bu sürede, göze çarpan pasif kişiler çekiliş başkanına iletilisin ve bu süre içinde pasif olmayan bu kişiler çekilişe dahil olamasın :KK34:

walla canım bu çözüm olurmu bilmiyorum çünkü hediye göndermeyen katiller yanlış bilmiyorsam çekilişe kadar gayet aktiftiler sonradan pürüz çıktı.bence mimli olanlar katılmasın yeni katılacaklar içinde başka çözüm bulalım çünkü çekilişe kadar aktif oluyorlar sonra kayıplar

bir sonraki çekilişi organize ediyorsan katılıyorum sevgili katilim :KK16:

eger başka üstlenen olmazsa ve diğer arkadaşlarımda isterse seve seve yaparım canım kurbancım :KK16:

günaydın canım nasılsın.walla çok haklısın canım pire için yorgan yakmayalım çok güzel arkadaşlık edindik kendi adıma bende çok fazla giremiyorum ama çok güzel kurban ve katil edindim böyle dostlukların başlaması çok güzel mimlenen kişileri katmayalım

bu çekilişte ben de çok fazla giremedim kendi git gellerimden dolayı, ondan bile çok rahatsız oldum. tek tesellim kurbanımın beni zaten tanıyor olması, katilimle de telefondan sürekli iletişim halinde olmamızdı :KK34: ona regmen çekilişteki diğer arkadaşlarla çok sohbet edemedim diye üzgünüm :KK50:

ama bi sonraki çekiliş içinn ben yada bir başkası hiç fark etmez, kim ayarlarsa ayarlasın, gerçekten giremeyecek olanı çekilişe almasın, aynı sıkıntılar tekrar yaşanmasın mumkunse :KK50:

eger başka üstlenen olmazsa ve diğer arkadaşlarımda isterse seve seve yaparım canım kurbancım :KK16:

bu çekilişte ben de çok fazla giremedim kendi git gellerimden dolayı, ondan bile çok rahatsız oldum. tek tesellim kurbanımın beni zaten tanıyor olması, katilimle de telefondan sürekli iletişim halinde olmamızdı :KK34: ona regmen çekilişteki diğer arkadaşlarla çok sohbet edemedim diye üzgünüm :KK50:

ama bi sonraki çekiliş içinn ben yada bir başkası hiç fark etmez, kim ayarlarsa ayarlasın, gerçekten giremeyecek olanı çekilişe almasın, aynı sıkıntılar tekrar yaşanmasın mumkunse :KK50:

katılıyorum canım burda zaten öenmli olan dostluk kurmak kalan hediyelerin azına çoguna bakılmıyorki ama sorumluluk sahibi olmayan kişiler yüzünden sıkıntı çekiyoruz üzülüyoruz.

zaten ben bu çekilişte baya deneyim kazandım sana yardım ederim :KK1:

katılıyorum canım burda zaten öenmli olan dostluk kurmak kalan hediyelerin azına çoguna bakılmıyorki ama sorumluluk sahibi olmayan kişiler yüzünden sıkıntı çekiyoruz üzülüyoruz.

tabiki canım, zaten hediyenin azına çoğuna bakacak olan bu çekilişe katılmazdı ki, kendisine alırdı ne alcaksa :KK34: burda önemli olan hem sohbet hem de tanımadıgımız bir insanla bag kurmanın güzelliği :KK16: bi sonraki çekiliş hiç olaysız olacak inşallah, çünkü öncesinde çok tanıyacagız birbirimizi :KK16:

zaten ben bu çekilişte baya deneyim kazandım sana yardım ederim :KK1:

tamamdır zeynebimm, biz bu işin altından beraber kalkarız o zaman :KK1::KK1:

gerçi bi arkadaş daha vardı ya çekilişi ben yaparım diyen, şimdi geldi aklıma :26: kimdi ki o :44:

tabiki canım, zaten hediyenin azına çoğuna bakacak olan bu çekilişe katılmazdı ki, kendisine alırdı ne alcaksa :KK34: burda önemli olan hem sohbet hem de tanımadıgımız bir insanla bag kurmanın güzelliği :KK16: bi sonraki çekiliş hiç olaysız olacak inşallah, çünkü öncesinde çok tanıyacagız birbirimizi :KK16:

gerçi bi arkadaş daha vardı ya çekilişi ben yaparım diyen, şimdi geldi aklıma :26: kimdi ki o :44:

eylul05 dü galiba ama birisi daha demişti bende yapabilirim diye...

:KK9::KK9::KK9: bende demiştim yapabilirim diye:26::26:

eğer üç kişi talipse birimiz konuyu açıp çekiliş yaparız birimiz tanıtım topiğini açarız birimizde hediyeleri göstereceğimiz topiği açarız:KK53::KK53:

eğer üç kişi talipse birimiz konuyu açıp çekiliş yaparız birimiz tanıtım topiğini açarız birimizde hediyeleri göstereceğimiz topiği açarız:KK53::KK53:

hahahaha güzel fikirrr :nazar:

o zaman onlar yapsın yaa, ben böyle çok fazla atlamış gibi oldum mevzuyaa :KK17::KK17:

bence şu çekilişi bir bitirelim de önce hayırlısıyla :KK43:
o zaman konuşuruz kim yapmak istiyosa...
ben istemiyorum orası kesin :KK1:

galiba mı :KK53::KK19::KK19:

farketmez benim için kızlar kim istiyosa yapsın :KK12::KK12:

yaw hanginizi kastetti onu bilemedim delü :KK51:
evet diğeride gamzeydi şimdi hatırladım...

walla canım bu çözüm olurmu bilmiyorum çünkü hediye göndermeyen katiller yanlış bilmiyorsam çekilişe kadar gayet aktiftiler sonradan pürüz çıktı.bence mimli olanlar katılmasın yeni katılacaklar içinde başka çözüm bulalım çünkü çekilişe kadar aktif oluyorlar sonra kayıplar

bu çekilişte aktif olanlar belliydi zaten, onlar yeniden katılır çekilişe, bu mimlenmiş olan kişileri asla almayız :KK20:

yeni gelmek isteyenler içinse daha ağır şartlar koşarız :KK47:

hahahaha güzel fikirrr :nazar:

yaw hanginizi kastetti onu bilemedim delü :KK51:
evet diğeride gamzeydi şimdi hatırladım...

hııı tamam o zamannn :13::13::KK51:

walla canım bi sonraki çekiliştede ben varım bi aksilik olmadıkça yapın ama ben çok aktif olamıyorum :KK43: yapacaksanız banada haber verin

:KK53::KK53::KK53:

bence çekilişi yapmak isteyen herkes ortak bir noktada toplansın beraber yapsın çekilişi :KK53: nasıl fikir :KK28:

galiba mı :KK53::KK19::KK19:

farketmez benim için kızlar kim istiyosa yapsın :KK12::KK12:

yani benm için de fark etmez ben bir an kimse üstlenmedi sandıgım için dedim yapabilirim diye :KK34: gerçi madem 3 tane aday ar oylama yapalım :KK33:

eger hediyesi bu hafta içinde de gelmeyen birileri hala olursa bence kendi aramızda toplaşıp o arkadaşa hediye yollayalım :KK31:

bu çekilişte aktif olanlar belliydi zaten, onlar yeniden katılır çekilişe, bu mimlenmiş olan kişileri asla almayız :KK20:

yeni gelmek isteyenler içinse daha ağır şartlar koşarız :KK47:

katılıyorum sana gizemcim :KK4: acımak yok bundan sonra :KK20::KK20:

:KK53::KK53::KK53:

bence çekilişi yapmak isteyen herkes ortak bir noktada toplansın beraber yapsın çekilişi :KK53: nasıl fikir :KK28:

yani benm için de fark etmez ben bir an kimse üstlenmedi sandıgım için dedim yapabilirim diye :KK34: gerçi madem 3 tane aday ar oylama yapalım :KK33:

eger hediyesi bu hafta içinde de gelmeyen birileri hala olursa bence kendi aramızda toplaşıp o arkadaşa hediye yollayalım :KK31:

katılıyorum sana gizemcim :KK4: acımak yok bundan sonra :KK20::KK20:

toplaşın toplaşın ben tek başıma yetemedim özel mesajlara falan...
2 kişi moderatör olursa daha iyi olur :KK53:

walla canım bi sonraki çekiliştede ben varım bi aksilik olmadıkça yapın ama ben çok aktif olamıyorum :KK43: yapacaksanız banada haber verin

hediyelerini zamanında gönderip, en azından her gün bir selam verebildiysen bu topiğe alabiliriz seni de :KK33:

o degil de hergun selam vermeyi şart koşarsak ben katılamayacagım çekilişe onu ne yapacaz :KK53::KK53:

X