Yaza Merhaba Çekilişi

walla canım bu çözüm olurmu bilmiyorum çünkü hediye göndermeyen katiller yanlış bilmiyorsam çekilişe kadar gayet aktiftiler sonradan pürüz çıktı.bence mimli olanlar katılmasın yeni katılacaklar içinde başka çözüm bulalım çünkü çekilişe kadar aktif oluyorlar sonra kayıplar

bir sonraki çekilişi organize ediyorsan katılıyorum sevgili katilim

eger başka üstlenen olmazsa ve diğer arkadaşlarımda isterse seve seve yaparım canım kurbancım

bu çekilişte ben de çok fazla giremedim kendi git gellerimden dolayı, ondan bile çok rahatsız oldum. tek tesellim kurbanımın beni zaten tanıyor olması, katilimle de telefondan sürekli iletişim halinde olmamızdı ona regmen çekilişteki diğer arkadaşlarla çok sohbet edemedim diye üzgünüm

ama bi sonraki çekiliş içinn ben yada bir başkası hiç fark etmez, kim ayarlarsa ayarlasın, gerçekten giremeyecek olanı çekilişe almasın, aynı sıkıntılar tekrar yaşanmasın mumkunse

katılıyorum canım burda zaten öenmli olan dostluk kurmak kalan hediyelerin azına çoguna bakılmıyorki ama sorumluluk sahibi olmayan kişiler yüzünden sıkıntı çekiyoruz üzülüyoruz.

zaten ben bu çekilişte baya deneyim kazandım sana yardım ederim

katılıyorum canım burda zaten öenmli olan dostluk kurmak kalan hediyelerin azına çoguna bakılmıyorki ama sorumluluk sahibi olmayan kişiler yüzünden sıkıntı çekiyoruz üzülüyoruz.

tabiki canım, zaten hediyenin azına çoğuna bakacak olan bu çekilişe katılmazdı ki, kendisine alırdı ne alcaksa burda önemli olan hem sohbet hem de tanımadıgımız bir insanla bag kurmanın güzelliği bi sonraki çekiliş hiç olaysız olacak inşallah, çünkü öncesinde çok tanıyacagız birbirimizi

zaten ben bu çekilişte baya deneyim kazandım sana yardım ederim

tamamdır zeynebimm, biz bu işin altından beraber kalkarız o zaman

gerçi bi arkadaş daha vardı ya çekilişi ben yaparım diyen, şimdi geldi aklıma :26: kimdi ki o :44:

eylul05 dü galiba ama birisi daha demişti bende yapabilirim diye...

bende demiştim yapabilirim diye:26::26:

eğer üç kişi talipse birimiz konuyu açıp çekiliş yaparız birimiz tanıtım topiğini açarız birimizde hediyeleri göstereceğimiz topiği açarız

eğer üç kişi talipse birimiz konuyu açıp çekiliş yaparız birimiz tanıtım topiğini açarız birimizde hediyeleri göstereceğimiz topiği açarız

hahahaha güzel fikirrr

o zaman onlar yapsın yaa, ben böyle çok fazla atlamış gibi oldum mevzuyaa

bence şu çekilişi bir bitirelim de önce hayırlısıyla
o zaman konuşuruz kim yapmak istiyosa...
ben istemiyorum orası kesin

galiba mı

farketmez benim için kızlar kim istiyosa yapsın

yaw hanginizi kastetti onu bilemedim delü
evet diğeride gamzeydi şimdi hatırladım...

bu çekilişte aktif olanlar belliydi zaten, onlar yeniden katılır çekilişe, bu mimlenmiş olan kişileri asla almayız

yeni gelmek isteyenler içinse daha ağır şartlar koşarız

hııı tamam o zamannn :13::13:

Kızlaaarr nasılsınızzzzzz.Beni unutmayın sakıııınnnn

walla canım bi sonraki çekiliştede ben varım bi aksilik olmadıkça yapın ama ben çok aktif olamıyorum yapacaksanız banada haber verin

bence çekilişi yapmak isteyen herkes ortak bir noktada toplansın beraber yapsın çekilişi nasıl fikir

galiba mı

farketmez benim için kızlar kim istiyosa yapsın

yani benm için de fark etmez ben bir an kimse üstlenmedi sandıgım için dedim yapabilirim diye gerçi madem 3 tane aday ar oylama yapalım

toplaşın toplaşın ben tek başıma yetemedim özel mesajlara falan...
2 kişi moderatör olursa daha iyi olur

walla canım bi sonraki çekiliştede ben varım bi aksilik olmadıkça yapın ama ben çok aktif olamıyorum yapacaksanız banada haber verin

hediyelerini zamanında gönderip, en azından her gün bir selam verebildiysen bu topiğe alabiliriz seni de

o degil de hergun selam vermeyi şart koşarsak ben katılamayacagım çekilişe onu ne yapacaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…