Yaza Merhaba Çekilişi

günaydınn hepinizee mutlu bir gün olsun.... çook uykum var uyukluyorum resmen

bu arada bütün ipuçlarını okuyorum bir beni anlatan yok yaaa sinir oldummmmm

pco tanısı nasıl konuluyor arkadaşlar:26:

Aslında Pco ve Pcos iki farklı hastalık. Ben Pco'luyum. Yani polikistik over görünümlü yumurtalıklarım.

Adetlerim 28 günde bir olmasa da 28-29-30 gün civarı oluyor. Hormon seviyem normal. Tüylenmem yok ama sivilcelenmelerim oluyor bazen. Kilo alımım ya da insülin ile ilgili sıkıntım yok. Zaman zaman kahverengi lekelenmelerim oluyor.

Pcos-Polikistin over sendromunda hormonlar aşırı bir dengesilik halinde olur. Aşırı kilo alımı ve verememe durumu görülür. Tüylenme, saç dökülmesi çok yoğun olur. Bazıları ilaçsız regl olamazlar. İnsülin problemleri de olabiliyor.

Umarım açıklayabildim

canım Allah bağışlasın hayırlı olsun bebişinniz Rabbim sağlıkla doğmayı nasip etsin inşallah
pco tanısı nasıl konuluyor arkadaşlar:26:
ultrason canım. yumurtalıgın da bir sürü benek benek leke oluyor. ama esas hormonlarda cıkar. benım hormonlar ıyı sadece gıdak gıdaklarım çilliydi. .

benimde böyle

bende de tek sıkıntı adet düzensizliği bir de benim kahverengi akıntım baya oluyor dr doğum kontrol hapı verdi düzenlemesi için ama bıraktım zararlı diye

benimde böyle

bende de tek sıkıntı adet düzensizliği bir de benim kahverengi akıntım baya oluyor dr doğum kontrol hapı verdi düzenlemesi için ama bıraktım zararlı diye

ben evlendikten sonra hiç gitmedim ama doktorum düzenli adet oluyorsan kahverengi akıntı önemli değil, zaten bekarsın ve bebek durumun yok. Boşuna ilaç kullanma dedi.

kurbanımm kitap kolikk..

romanmı okur, kpss mi çalışır, aöf yemi çalışır bilemicem artık

ben evlendikten sonra hiç gitmedim ama doktorum düzenli adet oluyorsan kahverengi akıntı önemli değil, zaten bekarsın ve bebek durumun yok. Boşuna ilaç kullanma dedi.

ne olucak bilmiyorum bende düzenli olmuyorum iştee baya geç oluyor ve bu ay günde bir kaç damla falan anca oldu

hihihiğ ben az yazmışım ben olabilir miyimm aceppp

Hamile olduğun için sana kıyak geçiyorum canım, geçen çekilişte hamile olanlar onları kandırdığımı düşünüp üzülmüştü

Sende değilsin

Hatta şöyle diyeyim benim kurbanım hamile değill

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…