Yaza Merhaba Çekilişi

ay ne biliyim herkes bişey dedi zararlı falan diye bıraktım bende korktumm bakıcam canım

ama en önemli şeyi atlıyorsun. Bu haplar ihtiyacı olmayan biri için zararlı, ama ihtiyacı olan, hastalığının tedavisinde kullanılan kişi için aksine yararlıdır.

Smear yaptırmadım hiç, nasıl yapılıyor? Ben evlendikten sonra doktora da gitmedim, vahinal muayeneden azıcık çekiniyorum.

Benim kurbanımın yaşı 25in üstü
Evli
Bebişi yok
Zayıf
S beden
Çikolata seviyor
Kitap okumayıda seviyor

Acaba kimdir kimdir

Benim işte sankkiiii

kurbanımın ilk hediyesini almış bulunmaktayım :87::87::87:

Bana mı??

Bende kurbancığıma çok güzel cicileerrrrr dahada alıcaklarım varrrrr

o da doğru da ne biliyim böbrekleri bitiryomuş felan dediler zaten bu ay çoook az oldum

evet sana 2,ciyi de aldım şu an

Geçen çekilişte kurbanımla iletişimimiz çok çok iyi olmuştuu

Çok sevmiştik birbirimizii

Sevgili yeni kurbanım buradan sana sesleniyorum umarım beni ve hediyelerini seversin :26:

o da doğru da ne biliyim böbrekleri bitiryomuş felan dediler zaten bu ay çoook az oldum

evet sana 2,ciyi de aldım şu an

yok canım,benim annemin arkadaşı konurnma amaçlı 10 yıldan uzun kullandı, olsa ona olurdu

Yaşasın hediyelerim çoğalıyor, benim bugün hiç vaktim yok, artık yarın güzel çeyizlik bir şeyler alayım kurbanıma. Çeyiz almayı da özlemişim hani

o zaman bı dahaki ay bakalım artık
oo çeyiz miii ben yaniii çok iyi
günaydıınnnnn hanımlarrrrr

günaydın canımm

Günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmişi okudum yine benle ilgili bişi yok ben kimseyee çıkmadım mııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…