Yaza Merhaba Çekilişi

ne olucak bilmiyorum bende düzenli olmuyorum iştee baya geç oluyor ve bu ay günde bir kaç damla falan anca oldu

Gerekirse bir sürelik ilaç kullanabilrisn. Ben bir keresinde 1 yıl kullandım ve faydası oldu.

Tekrar güvenebileceğin bir doktora görün bence.
benimde tek umudum evli yazanlarbaşka kendime ait bir özellik bulamıyorum ya

Al benden de o kadar.

tamamm teşekkür ederim ben arayışlara devam edeyimm o zaman

Gerekirse bir sürelik ilaç kullanabilrisn. Ben bir keresinde 1 yıl kullandım ve faydası oldu.

Tekrar güvenebileceğin bir doktora görün bence.

Al benden de o kadar.

ay ne biliyim herkes bişey dedi zararlı falan diye bıraktım bende korktumm bakıcam canım

Günaydın hatunlar güne yoğun başladım ancak fırsat bulabildim e tabi bide sayfaları oku okuuu.Ben bile bir sürü ipucu verdim ama benim katilimden hala ses seda yok çok aktif değil sanırımmmm

Buarada hatunlar kurbanım tesettürlü dedim ama olmayabilirdeee yani olabilirdeeee sürpriiiiizzzzzzzz

ultrason canım. yumurtalıgın da bir sürü benek benek leke oluyor. ama esas hormonlarda cıkar. benım hormonlar ıyı sadece gıdak gıdaklarım çilliydi. .

teşekkürler kızlar ben smear testi falan yaptırdım evlendikten sonra ama bişey çıkmadı şükür , evlendikten sonra sağlık önemli ya o bölge çok hassas oluyor tüm hastalıklara açık Allah dermansız dert vermesin
ay ne biliyim herkes bişey dedi zararlı falan diye bıraktım bende korktumm bakıcam canım

canım her ilaç yan etki yapmıyor ben 10 aydır kullanıyrm yan etkisi olmadı şükür ama doktoruna özellikle söyle en az hormon içeren en az yan etkisi olan diye ben geçenlerde başka bir doktora sordum kullanılacak en iyi ilaç için rahat olsun dedi

Benim kurbanımın yaşı 25in üstü
Evli
Bebişi yok
Zayıf
S beden
Çikolata seviyor
Kitap okumayıda seviyor

Acaba kimdir kimdir

Son düzenleyen: Moderatör:

hımm bırakmakla hata mı ettim acaba ufff bir de hayıt otunu deniycem bakalım

Benim katil çok seri kanlı yaaa hiç iz bırakmıyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…