Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar :KK16::KK16:

amante03 :KK1::KK3:

yektanın ip uçları.. kitap okuyor ve tesettürlü:44::44:

çok istiyorum cnm inş şartlar olgunlaşırda bizde bebiş çalışmalarına başlarız:KK31:

aa gerçekten mi iyi bakalım benimde hormonlarım düzelirde bir an önce bebeiş yaparız:KK1:

aynen cnm allah istedikten sonra herşey mümkün ama ben daha çocuğum oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum daha hiç korunmadan ilişkimiz olmadı olduda eşim temkinli olup dışarı çıkıyor:KK31: gerçi hormonlarım bu derece yüksekken temkinli olmak en iyisi inş sağlığıma kavuşurum:KK31:

hayırlısı olsun canım..
tabi tedavi falan görüyosan bekleyin sonra Allah korusun bebişte başka sorunlar çıkmasın...
önemli olan kafaya takmamak psikoloji gerçekten çok etkiliyor insanı...
sadece şunu söyliyim ben 2 ay kafama taktım hamile kalamadım 3. ay da ya dedim bu ayda tutmadı galiba en iyisi adet olunca saçlarımı boyatıyım dişçiye gidiyim 20lik çektiriyim falan bir sürü plan yaptım o ay hamile kaldım :KK16:

ben baya kişiyi eledim ama tabi yazdıkları doğruysa:KK31:

şimdilik kaçırdığım bişi yoksa evli diyenleri whatsappı var diyenleri ve kitap kurdu diyenleri katillerim arasına soktum:KK9::KK9:bekar diyenlerin hiç şansı yok:KK19::KK19:

günaydın kızlarrrrr
ben neler alacağıma karar verdim vermesine ama daha hiçbişi alamadım
yoğun günler geçiriyom valla

anaaaa dur cekırdek alıp geleyım burası baya cekışmelı geçiyor. Kim kimin yari kim kime sevdalıı...:KK23:

hayırlısı olsun canım..
tabi tedavi falan görüyosan bekleyin sonra Allah korusun bebişte başka sorunlar çıkmasın...
önemli olan kafaya takmamak psikoloji gerçekten çok etkiliyor insanı...
sadece şunu söyliyim ben 2 ay kafama taktım hamile kalamadım 3. ay da ya dedim bu ayda tutmadı galiba en iyisi adet olunca saçlarımı boyatıyım dişçiye gidiyim 20lik çektiriyim falan bir sürü plan yaptım o ay hamile kaldım :KK16:

cnm evet psikoloji çok önemli ama ben biraz tezcanlı bir insanım inş allahım çok bekletmez bizi inş çalışmalara başladıktan sonra alırız güzel haberleri ama önce tedaviyi aksatmadan devam edicem 1 ay sonra kontrolüm var:KK31:

cnm evet psikoloji çok önemli ama ben biraz tezcanlı bir insanım inş allahım çok bekletmez bizi inş çalışmalara başladıktan sonra alırız güzel haberleri ama önce tedaviyi aksatmadan devam edicem 1 ay sonra kontrolüm var:KK31:

inşallah canım...
ovulasyon testi de kullan çalışmalara başlayınca ben sana özelden yazarım..
yumurtlama günümü yakaladım ben o sayede...

bende bazılarına karar verdim ama bir tanesinde kararsızım o mu olsa bu mu olsa diye :KK9: erkenden almıyım belki daha güzel bişey görürrüm diyorum :KK9::KK9:

alma bence de karasız kalınca..
belki kurbanın bir kaç şey daha söyler kendisiyle ilgili...
fikrin netleşir...

inşallah canım...
ovulasyon testi de kullan çalışmalara başlayınca ben sana özelden yazarım..
yumurtlama günümü yakaladım ben o sayede...

tamam cnm şu haziran eylülü falan atlatalım diyorum iyice kendimi ayarlıyayım ama tabi kısmet bu işler hamilelik çalışmalarıyla ilgilide öğrenmem gereken çok şey var dediğin gibi ovulasyon testi ateş falan da ölçenler var:26:

gunaydın fıstıklar. yarışmadan cekılmıs olabılırımm ama bu başınızı agrıtmayacagım anlamına gelmıyor.
Bu aradaaa zeynepp artık bende bir hamişimmm:KK16::KK16:.
İnsallah önümüzdeki yogun koşturmacaya bebişim dayanır

canım Allah bağışlasın hayırlı olsun bebişinniz Rabbim sağlıkla doğmayı nasip etsin inşallah:KK16:
pco tanısı nasıl konuluyor arkadaşlar:26:
günaydın kızlar dün akşam ne çok konuşmuşsunuz ama iyi oldu hepsini okudum sabah sabah birsürü ipucu topladım elemelere başlıyacağım:KK9::KK9:missdely cnm hayırlısı olsun bir miniği daha olacak desene kadınlar kulubünün:KK16::KK16:bende rüyamda doktora gitmiştim hamilesin dedi doktor ve hemen dişlerine bakmamız lazım sağlam mı değil mi dedi:26:allah hayra çıkarsın inş yakın zamanda benimde bebişim olur:KK16::KK16:
rüyanda bile sağlık tedbirini elden bırakmıyorsn gamzecim :KK1: yakın zamanda senden de iyi haberler alacağız inşallah:emir_bebek:

hey kızlarrr :KK1::KK1:

neler alacağınıza karar verdiniz miiiii :KK28::KK28:
ben düşündüm bişeyler ama merkeze gidip geniş zamanda alışveriş yapmak istyrm haftasonuna erteledim :KK34:

bende bazılarına karar verdim ama bir tanesinde kararsızım o mu olsa bu mu olsa diye :KK9: erkenden almıyım belki daha güzel bişey görürrüm diyorum :KK9::KK9:

işte tamm benim katilimin yapması gereken bir davranış sende benim gibi kararsızsın katilimm:KK16:

Günaydın çekiliş güzelleriii :KK16:

bi ipucu da ben verip işten çıkar benim dünyalar tatlısı katilimde bekar :KK16: :KK9::KK9:

Hem bekarım hem dünya tatlısıyım :KK51::KK51:

Buldum katilimi sensin :KK52:

şu ana kadarki ipuçlarından katil adaylarımın yarısı elendi ama hiç ipucu vermeyenler de var tabi , eylül ve ceylinimden şüpheliyim amente de çok çelişkili konuşuyor o da olabilir :KK15:
,

Bilemiyorum ki neden olmasın belki sensindir kurbanım :KK1:

Kizlar yetisemiyorum hiziniza😄 yeni ipuclari var galibaaa. Bnden bir ipucu daha ; Kurbanimin ayak nosu. 38 ve ustu nolardan biri

bazen şaşırtma yoluna sapmıyor değilim :KK52::KK52: Özetle
-bekar çeyiz hazırlıgında :KK55:
-sadelikten hoşlanan
-20 li küsür yaşlarında
-ayak nosu 38 ve üzeri olabilir
:KK52:
Diyorum ama akside olabilir hani bunların :KK23::KK23:

Elendin bebeğim :KK50: Hepsi uyuyor ama ayak numaram 38 değil :KK50:

otur oku geçmişiiii :KK33::KK33::KK33:

neyse hadi bi torpil geçiim :KK23:

*bekar
*çeyiz yapıyo
*makyajı seviyo
*whatsappı var

Sende olabilirsin katilim yaaa senden de çok şüphelenmeye başladım bakkk :KK53:

gunaydın fıstıklar. yarışmadan cekılmıs olabılırımm ama bu başınızı agrıtmayacagım anlamına gelmıyor.
Bu aradaaa zeynepp artık bende bir hamişimmm:KK16::KK16:.
İnsallah önümüzdeki yogun koşturmacaya bebişim dayanır

Canımm hayırlı olsun, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :KK16:
günaydın kızlar. hayırlı sabahlar :KK16::KK16:

amante03 :KK1::KK3:

yektanın ip uçları.. kitap okuyor ve tesettürlü:44::44:

_asmunikal_ :KK16: Günaydın :KK1:

tamam cnm şu haziran eylülü falan atlatalım diyorum iyice kendimi ayarlıyayım ama tabi kısmet bu işler hamilelik çalışmalarıyla ilgilide öğrenmem gereken çok şey var dediğin gibi ovulasyon testi ateş falan da ölçenler var:26:

ateş ölçerle zor canım ya en sağlamı ovu testi...
o günler gelsin de hele bi konuşuruz :KK16:

canım Allah bağışlasın hayırlı olsun bebişinniz Rabbim sağlıkla doğmayı nasip etsin inşallah:KK16:
pco tanısı nasıl konuluyor arkadaşlar:26:

rüyanda bile sağlık tedbirini elden bırakmıyorsn gamzecim :KK1: yakın zamanda senden de iyi haberler alacağız inşallah:emir_bebek:

ben düşündüm bişeyler ama merkeze gidip geniş zamanda alışveriş yapmak istyrm haftasonuna erteledim :KK34:

işte tamm benim katilimin yapması gereken bir davranış sende benim gibi kararsızsın katilimm:KK16:

yaa işte insan kararsız kalıyor neyden hoşlanır tam bilemediğin için :KK9::KK9: sen ne aldın bana :KK37::KK37:

X