Yaza Merhaba Çekilişi

gunaydın fıstıklar. yarışmadan cekılmıs olabılırımm ama bu başınızı agrıtmayacagım anlamına gelmıyor.
Bu aradaaa zeynepp artık bende bir hamişimmm.
İnsallah önümüzdeki yogun koşturmacaya bebişim dayanır

günaydın kızlarrrrrrrrrr
dün akşam 8.30 da uyumuş kalmışım hala da uykum var

Benim itiraf ettim dayanamadım sonunda.İpuclarıma bak istersen
-20 küsürlü yaslarda bekar basak burcu

aha da bennn

sorma ya sanki bende çıkmamış gibiyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok benim katilim ortalıkta katilsizim galiba ben

çıktınız çıktınız hepinizin katili varr

ayyy canımmmmm hayırlı uğurlu olsun
çok sevindim
dayanır dayanır Allah'ım korur onu..
sen yinede dikkat et bu dönemde sakın ağır kaldırma yukarı bir yere uzanma kendini yorma...

ayyy canımmmmm hayırlı uğurlu olsun
çok sevindim
dayanır dayanır Allah'ım korur onu..
sen yinede dikkat et bu dönemde sakın ağır kaldırma yukarı bir yere uzanma kendini yorma...

amin canımm. rabbim kazasız kavuştursun yavrularımızı bizlere

günaydın kızlar dün akşam ne çok konuşmuşsunuz ama iyi oldu hepsini okudum sabah sabah birsürü ipucu topladım elemelere başlıyacağımmissdely cnm hayırlısı olsun bir miniği daha olacak desene kadınlar kulubününbende rüyamda doktora gitmiştim hamilesin dedi doktor ve hemen dişlerine bakmamız lazım sağlam mı değil mi dedi:26:allah hayra çıkarsın inş yakın zamanda benimde bebişim olur

Tebrik ederimmm,Allah tamamına erdirsin.

aminnn inşallahhh geçen topik bana uğurlu gelmişti bu topiğe katılamadın ama bence bu topikte sana uğurlu geldi

anaa doğruuu kız bak bebiş özlemi çekenleri çagıralım. Ben pco hastasıyım doktor tedavisiz olmaz dedi bebegin. birde pco dışında 5 cmlık kist için gecen ay doğum kontrol hapı kullandım nasıl olsa olmaz dedim kv'nin ameliyatından sonra tedaviye başlarız dedim ama minnacık yürek bana tutunmuşmuş meger...

Aman da aman sen de mi bebiş istiyorsun. Allah en kısa zamanda nasip etsin sana da.

Maşallah Ben de pcoyum, ama nedense hiç çocuğum olmaz diye kaygım yok

ahaaa aynen canım kız bu işler rüyayla oluyor bak bende kendimi rüyamda fena kilolu görmüştüm. millet bana çirkin diyordu ama ben ck mutluydum

inşallah en kısa zamanda sende alırsın bebeiş haberini canım

o zamannn bir dahaki çekilişi sen organize ediyosun...
inşallah true, hilalkahraman ve solitarywomandan'da bebek haberi alıyoruz diğer çekilişteee
sen bakma o doktorlara Allah istedikten sonra herşey mümkün

Maşallah Ben de pcoyum, ama nedense hiç çocuğum olmaz diye kaygım yok

ne güzel canım olmasında g....t bir doktor yüzünden psikoloji falan kalmadı.. sonra da gittiğim doktor tek yumurtalıgında var pco digeri normal rahat hamile kalırsın dedi.meğer kalmışmışım

ne güzel canım olmasında g....t bir doktor yüzünden psikoloji falan kalmadı.. sonra da gittiğim doktor tek yumurtalıgında var pco digeri normal rahat hamile kalırsın dedi.meğer kalmışmışım

Yaa bazıları öyle oluyor. Bana doktorum ne zaman istersen o zaman çocuk yaparsın. Kısmet bu işler, kafanı fazla takma seninki kısırlık yapan cinsten değil dedi.

O gazla rahatım sanırım

hey kızlarrr

neler alacağınıza karar verdiniz miiiii

Aman da aman sen de mi bebiş istiyorsun. Allah en kısa zamanda nasip etsin sana da.

çok istiyorum cnm inş şartlar olgunlaşırda bizde bebiş çalışmalarına başlarız

ahaaa aynen canım kız bu işler rüyayla oluyor bak bende kendimi rüyamda fena kilolu görmüştüm. millet bana çirkin diyordu ama ben ck mutluydum

aa gerçekten mi iyi bakalım benimde hormonlarım düzelirde bir an önce bebeiş yaparız

aynen cnm allah istedikten sonra herşey mümkün ama ben daha çocuğum oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum daha hiç korunmadan ilişkimiz olmadı olduda eşim temkinli olup dışarı çıkıyor gerçi hormonlarım bu derece yüksekken temkinli olmak en iyisi inş sağlığıma kavuşurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…