Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yaza kadar göğüslerimi 75 bedenden 80 bedene çıkartmak istiyorum!

Vayyy vayyy vayyy :1shok:
Ben meğer zır cahilmişim bu konuda , hiç bilmediğim şeyleri öğrendim vallahi sayenizde ...
Sağolun, bilgiler çok faydalı oldu...
Artıkın ben de biliyorum kup neymiş, nasıl bulunurmuş :teytey:

benim gögüs altim 77 üstüm 83 75beden oluyormusum ama ben dolgulu 85aldim onu dolduruyor goguslerim sutyenin kalibi kucuk olabilir mi? ve bende uygulayacagim bu yontemleri ama ergenlik caginda yapilmasi zarar verir mi sizce bilen bir var mi acaba ablalarim ve arkadaslarim?

bence kimse kendisini üzmesin ben 16 yaşında olmama rağmen oldukça iri ve büyük çoook kötü bir duygu

Bedeninizin doğru tespit edilmesi
İç giyimde doğru beden ölçünüzü bilmek normal dış giyiminizdeki beden ölçülerinizi bilmekten daha önemlidir.

Sütyenler için basit bir beden bulma yöntemi vardır:
Sütyen cup (bone) ölçüsünü bulmak:Mezuranızı yine sırttan öne doğru, ancak bu kez memelerinizin ucundan (üstünden) geçecek biçimde çevreleyin. Çıkacak olan deger, birinci aşamada elde edilen meme altı çevresi degerinden daha fazla bir uzunluk olacaktir. Bu fark cup ölçüsünü bulmamıza yarar. Sütyen bedeni ölçüsünü bulmak:

Göğüs çevrenizin ölçüsünü almak için mezurayı memelerinizin altından göğüs kafesine çepeçevre dolayın. Mezuranın göğüslerin altından ve sırtınızda düz, yatay bir çizgi oluşturacak biçimde geçmesine özen gösterin.

Örnegin çevre ölçünüz 76 ise kullanmaniz gereken sütyen 80 beden olmalıdır. Sütyen bedenleri 5 cm'lik birimler halinde yükseldiğinden ana birimi geçen değerlerde bir üst beden alınmalıdır.
Meme altı çevresi Sütyen bedeni
70 cm. ve altı 70
71 - 75 cm. arası 75
76 - 80 cm. arası 80
81 - 85 cm. arası 85
86 - 90 cm. arası 90
91 - 95 cm. arası 95
96 - 100 cm. arası 100
Fark Cup ölçüsü
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD
Örneğin meme altı çevrenizin 73 cm, meme üstü çevrenizin 86 cm olduğunu varsayalim. İki ölçü arasındakı fark 11 cm olduğundan cup ölçünüz B olmalıdır. Dolayısı ile sütyen ölçünüz 75B'dir.

kaynak: iccamasiri.com

sanırım gayet net

burda yazılana göre 75A imiş benimki, artık sütyen alırken kolaylık sağlar inş bu, en zorlandığım şey sütyen almak bir türlü bana uygun bitane bulamıyorum kafamçokkarıştı bazen 70i bile doldurmuyo :1no2:

kızlar 75 bedeni bile dolduramıyorum boşluk kalıyor. bana bi yol söyleyin, yaza kadar 80 beden olsun göğüslerim. bikiniyi tam doldurmak istiyorum :))

şimdiden teşekkürler.
Yaa ben 13 yaşındayım ve kafaya çok taktım göğüslerimi küçükler normade yarım atler kullanıyodum ama güzel gözüksünler diye 1 aydır sütyen takıyorum ,sence napmalıyım takmaya devam etmeli miyim :KK43:(( benimde yazın kötü durmalarını istemiyorum artık genç bi kız gibi gözüksün istiyorum,yazın çok sorun olacak:KK43:

X