Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

:KK1: kaydirigubbakcemile3
bu iş arapsaçına döndü :umursamaz:
bana ece alıyomuşşşşşşşşşşşş oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ayyyy ama herkes söylemeye başladı,
hani beni seviyordunuz??
yok yok inanmıyorum sizlere...
bende Eceye alıyorum,öğrenin o zaman.
küstüm işte hepinize...

ayyyy ama herkes söylemeye başladı,
hani beni seviyordunuz??
yok yok inanmıyorum sizlere...
bende Eceye alıyorum,öğrenin o zaman.
küstüm işte hepinize...

aaa olurmu ablacım seni nası sevmeyiz
ben saka takılıyorum sıpaydiye die tabikide söylemiyoruz işin en güzel yanı bu zaten

kızlar birazdan çıkıyorum kendinize iyi bakın Allaha Emanet olun sizleri çok seviyorum Allah izin verirse temmuzun 12 sinde görüşmek üzere hoşcakalın:a015:

YA bu muhabbetler benim işimin en yoğun olduğu zamana denk geliyor niye ama neyse itiraf edeyim bana ne spedy çıktı nede ece songül abla sen çıktın desem yalan olacak zati sen biliyorsun
ama benimle ilgili lsıfır ipucu hayırlısı olsun bakalım bende gelince sevinenlerden olacam galiba sanırsam:KK43:

ben şuanda bana geleni hiç düşünmüyorum önce göndereceğim kişiye ne alabilirm falanm tek derdim bu. hatta bilerek erken yolluyorum benden çıksın gitsin sonra heycanla kendi hediyemi beklemek için

bende bana gelecek hediyeden çok alacağım hediyelerin beğenilmesi ilgimi çekiyor

egem ciğim benim içinde aynı şey geçerli valla ya beğenmezse korkusu çok fazla oluyor

o korku bende de var.nekadar kendini tanıtdığı yazıları bilsekde kendi zevkimize göre alıyoruz hediyeleri.özenmek çok güzel de kurbanımın mutlu olması çoookçoookkk güzel bir düygü olumunekankayizsmile

o korku bende de var.nekadar kendini tanıtdığı yazıları bilsekde kendi zevkimize göre alıyoruz hediyeleri.özenmek çok güzel de kurbanımın mutlu olması çoookçoookkk güzel bir düygü olumunekankayizsmile

kesinlikle hayatım hayal kırıklığı yaşamış biri olarak bunuda nekadar çok dillendirilyorum kesecem dilimi
hediye kime alınırsa alınsın özenli olmalı hiç tanımadığınız bir insana hele dahada önemli

X