Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

slm kızlar nasılsınız bakım sabah songul ablamla goruştum kesın katılcagımı dıle getırdım.1 temmuza ıstanbula bıletımızı aldık gıdıyoruz 5 temmuzda doguma gırcek eltım acayıp heyecanlıyız.kuzucuk hemen dogsunda sevelım.k.i.b

Heee şimdik anladımolumunekankayizsmile
Görüyon mu amma cahil kalmışım, çeyiz hazırlık dönemim çoktaan yıllara karıştığından böyle şeylere mahrum kalıyorum işte.bilmiyorumkismile
Evlendikten sonra da kocayla kaynanayla uğraşmaktan böyle şeylere adapte olamıyor insanbenneyaptımki

bayılıyom ben bunnara cok ahrikalaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Evlenmeden adamın koleksiyonunu mu gördün ohaoldumsmile

:mymeka:

göstermiyene bakamam mı? diyim:umursamaz::umursamaz:

ayyy larisa eklediklerine bayıldım bayıldım
sana cıkarsam alabilirsin bana anacım çeyisimee koyarım
sengözlerimebaksanab

düşünmem lazım:1closedeyes::1closedeyes:

larisa eklediklerin çok güzel yıldızın dediği gibi biz eski kaldık bunlara gerçekten şimdiki çeyizler çok güzel bazen arkadaşlarımın evine gittiğimde yeni tencere takımları, porselenler, pike, yatak örtüsü, nevresimler beni delirtiyor. ne güzeller ya. şimdi çeyiz hazırlamak varmış. yenidenmi çeyiz hazırlasam acaba.

herkes aynı yolda aynı cizgide giderdi
ama şimdi degişti
herkes nasıl değişim yaparımda insanların begenisini kazanıp patlama yaratırım satışlarda dşüncesinde:eek:

internetim gitmişti:dilcikar::dilcikar:
allan cezası anca geldi:umursamaz::umursamaz:

slm kızlar nasılsınız bakım sabah songul ablamla goruştum kesın katılcagımı dıle getırdım.1 temmuza ıstanbula bıletımızı aldık gıdıyoruz 5 temmuzda doguma gırcek eltım acayıp heyecanlıyız.kuzucuk hemen dogsunda sevelım.k.i.b

hoşgeldin canım
gez gez kız yerimede gez biz gezemiyoruzsempatiksalakcinni
sağlıcakla alın kcuagınızaolumunekankayizsmile

sagol larısacım senıde beklerız ayın 8 dede balıkesıre arkadasımızın dugunune gıtcez ordanda ızmır yolcusuyum teee bayramdan sonra doneyım dıyorum.

tamam canım mutlaka haberim olsun geldiginde
ayyy kızlar cok mutluyum aöf okuyorum sonuclar acıklandı 3.sınıf oldummmmmm
:teytey::sm_cool:

tebrik ederim pamuğum. Ben bu sene sınavlara girmedim.
zaten 3 senedir 3. sınıfım kaydirigubbakcemile3
benim okumaya niyetim yok kanımca :KK1:

ben iyim canım
babamda iyi diyelim

sınavı geçmişsin gözün aydın

X