Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

Zorunlu bir hediye olmasın o zaman illa şu alınsın bu alınsın denmesin bence..Herkes zaten burdan okuyacak kişinin ne sevip sevmediğini öğrenecek ona göre de temkinli olur işte boshayallersmile

bencede.zorunlu hediye olmamalı..
insanlar gönlünden ne almak isterse onu almalı. hediyenin anlamı bir yerde sürprizzde değilmi.onu açarken ne olacağını bilmemek o heyecanı yaşamak. bildikten sonra ne anlamı var.

Zorunlu bir hediye olmasın o zaman illa şu alınsın bu alınsın denmesin bence..Herkes zaten burdan okuyacak kişinin ne sevip sevmediğini öğrenecek ona göre de temkinli olur işte boshayallersmile

Mecburi hediye değil canım,
çekilişimizin simgesi oluyor,
mesela Kadınlar Günü çekilişimize pembe don almıştık,
sonrakilerde bleklik,çerçeve,broş herhangi birini almıştık,
amaç o yani

Herkes aynı şeyi alsa simge olsunda abla. ıkinci çekilişte bileklik çerçeve borş vs gibi farklı istekler olmuştu. Simge olmaktan çıkmıştı.

Bence de olmasın ama çoğunluğa uyarım.

bencede.zorunlu hediye olmamalı..
insanlar gönlünden ne almak isterse onu almalı. hediyenin anlamı bir yerde sürprizzde değilmi.onu açarken ne olacağını bilmemek o heyecanı yaşamak. bildikten sonra ne anlamı var.

Evet adı sürpriz dimi sonuçta ..

Mecburi hediye değil canım,
çekilişimizin simgesi oluyor,
mesela Kadınlar Günü çekilişimize pembe don almıştık,
sonrakilerde bleklik,çerçeve,broş herhangi birini almıştık,
amaç o yani

Pembe don ha bak güzelmiş o sempatiksalakcinni

ayyy larisa eklediklerine bayıldım bayıldım
sana cıkarsam alabilirsin bana anacım çeyisimee koyarım
sengözlerimebaksanab

larisa eklediklerin çok güzel yıldızın dediği gibi biz eski kaldık bunlara gerçekten şimdiki çeyizler çok güzel bazen arkadaşlarımın evine gittiğimde yeni tencere takımları, porselenler, pike, yatak örtüsü, nevresimler beni delirtiyor. ne güzeller ya. şimdi çeyiz hazırlamak varmış. yenidenmi çeyiz hazırlasam acaba.

larisa eklediklerin çok güzel yıldızın dediği gibi biz eski kaldık bunlara gerçekten şimdiki çeyizler çok güzel bazen arkadaşlarımın evine gittiğimde yeni tencere takımları, porselenler, pike, yatak örtüsü, nevresimler beni delirtiyor. ne güzeller ya. şimdi çeyiz hazırlamak varmış. yenidenmi çeyiz hazırlasam acaba.

derincim canım benim sen yeniden hazırlama
ama bak biz burda ceyiz hazırlıgı yapıyoruz
adres veriyim begendiklerin kabulumdur :KK3:sempatiksalakcinnihihoyyyt

Olur kız niye olmasın. Ankara ya yolum düşerse evine hediye getiririm. Ankara nın hangi semtinde oturuyorsunuz.

kesin katıldığımı belirten msjı attım bende simgenin ne olacğına karar verildimi bence herkes beyaz bir mendile kurbanın adını işlesin:KK70::KK70: altınada KK yazsın:KK70:

Olur kız niye olmasın. Ankara ya yolum düşerse evine hediye getiririm. Ankara nın hangi semtinde oturuyorsunuz.

aaa cok sevinirim keske gelsen
suan ankaradayım ilçesinde ama Allah kısmet ederse kendi evim istanbulda olcak
oraya gelin gidiyorum yani derinim istedigin zaman gelebilirsin suanda da herzaman beklerim cokda mutlu olurumopuyorumnanaktan

green cok güzel fikir ama ben gibi elişi beceriksizleri nolcak
ömrü hayatımda yaptıgım tek işleme bitane seccade
ondada canım annem ceyizinde bitanede olsa kendi el emegin olsun diyip yaptırmıstı
hafif yamuk falan oldu ama idare eder işte kaydirigubbakcemile3

şimdi baktım ankete 19-28 temmuz gönderim için önde gidiyr
büyük ihtimal gönderim tarihi bu sekilde olur

aaa cok sevinirim keske gelsen
suan ankaradayım ilçesinde ama Allah kısmet ederse kendi evim istanbulda olcak
oraya gelin gidiyorum yani derinim istedigin zaman gelebilirsin suanda da herzaman beklerim cokda mutlu olurumopuyorumnanaktan

canım Polatlı/Acıkır' a yakınsan gelmeden önce ararım seni kardeşim orada asker benim.

Son düzenleme:
pamuğum belli oldu mu çekiliş tarihi kuzum ?

tatlım katılım bugün 4 e kadar son.
4 den sonra listeyi ve adreslerin çıktısını alıcam,
hafta sonu çekilişi yaparım,
pazar büyük ihtimalle,neimdeki arıza giderse pazar günü mesaj kutunuzda
mesajım olur,ama arıza devam ederse Pazartesi sabahı
mesajları gönderirim hemen...kurbanınızı araştrmaya başlarsınız

kızlar hepinize ii akşamlar bugün işteki son günüm 15 gün yokum yaşasın tatil:KK70:
ama çekilişi büyük bir merakla takipteyim şimdiden herkese ii çekilişler ii tatiller

X